The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За паркирането и... още нещо :О

#1
Онзи ден се случи... Покушение над любимото Волво.

Ставайки от сън дори не подозирах какво ми е приготвила съдбата. Big Grin Зареден с положителна енергия се насочих към прелестната си количка. И изведнъж:

[Image: dsc00056ng5.jpg]

Някой си беше изпробвал шофьорските "умения" върху невинното ми Волвенце. Confusedhock: Огромни бели линии бяха обезчестили девствената боя на любимата ми. Big Grin С желание за мъст започнах да издирвам престъпника, но без успех... Беше напуснал местопрестъплението. Confusedhock:

Такам. Последващите събития ще опиша в по-семпла форма, 'щото ме мързи. Big Grin В ДЗИ ми описаха щетите много подробно, но не ми препоръчха бояджия. Та въпросТЪТ ми е:

Може ли да препоръчате добър майстор, който да редуцира пораженията по боята и да възстанови прелестната дясна половина на колата в предишното състояние? Благодаря предварително. :!: Smile
Volvo 850 GLT
Reply

#2
Онзи ден се случи... Покушение над любимото Волво.

Ставайки от сън дори не подозирах какво ми е приготвила съдбата. Big Grin Зареден с положителна енергия се насочих към прелестната си количка. И изведнъж:

[Image: dsc00056ng5.jpg]

Някой си беше изпробвал шофьорските "умения" върху невинното ми Волвенце. Confusedhock: Огромни бели линии бяха обезчестили девствената боя на любимата ми. Big Grin С желание за мъст започнах да издирвам престъпника, но без успех... Беше напуснал местопрестъплението. Confusedhock:

Такам. Последващите събития ще опиша в по-семпла форма, 'щото ме мързи. Big Grin В ДЗИ ми описаха щетите много подробно, но не ми препоръчха бояджия. Та въпросТЪТ ми е:

Може ли да препоръчате добър майстор, който да редуцира пораженията по боята и да възстанови прелестната дясна половина на колата в предишното състояние? Благодаря предварително. :!: Smile
Volvo 850 GLT
Reply

#3
Ами...шефката май имаше нужда от упражнения по паркиране, ама нейният красавец сега е в бокса, пък и е син на цвят,така че със сигурност не е сред заподозрените Big Grin Big Grin Big Grin

Продължавай да го издирваш Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#4
Ами...шефката май имаше нужда от упражнения по паркиране, ама нейният красавец сега е в бокса, пък и е син на цвят,така че със сигурност не е сред заподозрените Big Grin Big Grin Big Grin

Продължавай да го издирваш Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#5
какво има6 предвид от редоцира
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#6
какво има6 предвид от редоцира
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#7
редуцирам

Синоними:

намалявам, съкращавам, умалявам, смалявам, смъквам, свеждам до, ограничавам

Big Grin
Volvo 850 GLT
Reply

#8
редуцирам

Синоними:

намалявам, съкращавам, умалявам, смалявам, смъквам, свеждам до, ограничавам

Big Grin
Volvo 850 GLT
Reply

#9
аз имам такъв познат ама е до пловдив :oops:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
аз имам такъв познат ама е до пловдив :oops:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)