The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще помогнете ли на закасало ВОЛВО (ако има такова)

#1
днес дадох път на волво вупреки че бях с предимство но бях с VW.
Че се сетих за случаи в 3 часа сутрин закасахме с едно BMW.
Несме спирали минаващи коли щото се обадихме на пътна помощ.
Но един с BMW спря и че от лубопитство питахме щто в този касен час си решил да спираш?
ТОИ каза ами BMW е закасало....
Че мисалтамие какво ще правим ако видим волво на пътя търсещ помощ? или само на мацки ли ще спираме които търсят помощ? Big Grin
Reply

#2
днес дадох път на волво вупреки че бях с предимство но бях с VW.
Че се сетих за случаи в 3 часа сутрин закасахме с едно BMW.
Несме спирали минаващи коли щото се обадихме на пътна помощ.
Но един с BMW спря и че от лубопитство питахме щто в този касен час си решил да спираш?
ТОИ каза ами BMW е закасало....
Че мисалтамие какво ще правим ако видим волво на пътя търсещ помощ? или само на мацки ли ще спираме които търсят помощ? Big Grin
Reply

#3
аз спирам почти на всички закъсали няма значение с каква кола са..дори и трабантче съм влачил на напълно непознат човек Big Grin
П.П направи добро за да ти се върне същото..доста пъти и аз съм закъсвал..е не с Волвото де
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#4
аз спирам почти на всички закъсали няма значение с каква кола са..дори и трабантче съм влачил на напълно непознат човек Big Grin
П.П направи добро за да ти се върне същото..доста пъти и аз съм закъсвал..е не с Волвото де
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#5
да но колко са като теб? мн. малко но и азакасах преди месец пътя за софия и се обадих на приятел даме вземе 6тото на него требваше даму закарам колата от шумен до софия една шкода но мисалтами 4аках го 4 часа да доиде и бях на права отсечка и никои не спря да пита дали щото беше велик ден и хората бързаха незнам но немога дасе надявам на случаиноста....
Reply

#6
да но колко са като теб? мн. малко но и азакасах преди месец пътя за софия и се обадих на приятел даме вземе 6тото на него требваше даму закарам колата от шумен до софия една шкода но мисалтами 4аках го 4 часа да доиде и бях на права отсечка и никои не спря да пита дали щото беше велик ден и хората бързаха незнам но немога дасе надявам на случаиноста....
Reply

#7
като се замисля аз веднаж не спрях и мн кофти се почуствах ама и нощно време то една Х5 и викам може и аз да закасам без кола :oops:
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#8
като се замисля аз веднаж не спрях и мн кофти се почуствах ама и нощно време то една Х5 и викам може и аз да закасам без кола :oops:
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#9
play_vanko Wrote:като се замисля аз веднаж не спрях и мн кофти се почуствах ама и нощно време то една Х5 и викам може и аз да закасам без кола :oops:

в какав смисал да останеш без кола щото мутрите ще тия вземат ли? Big Grin
амм ако е сам човек и вечер малко има риск дане се получи ситуация или да развалите некоя зделка в гората... Smile
Reply

#10
play_vanko Wrote:като се замисля аз веднаж не спрях и мн кофти се почуствах ама и нощно време то една Х5 и викам може и аз да закасам без кола :oops:

в какав смисал да останеш без кола щото мутрите ще тия вземат ли? Big Grin
амм ако е сам човек и вечер малко има риск дане се получи ситуация или да развалите некоя зделка в гората... Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)