The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лост на мигачите на S40

#21
Няма страшно. Това явно е обща болка на почти всички водачи на в, а може би и на ес 40. В известна степен това те кара да си малко по наблудателен. Аз лично не бих отворила нещо с толкова малки елементи Smile все пак трябва да имам някакви мигачи след това Smile
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#22
На мен като сам си ги връщам дори ми е по-удобно Big Grin
Reply

#23
Здравейте колеги.Изрових тази тема която беше потънала в прах.Та така,днес след работа и аз забелязах че имам такъв проблем.И в двете посоки не се изключва лостчето за мигачите.Даже десният мигач трудно се включва.Като натисна лоста надолу към таблото и включва.Някакви съвети как да го оправя този проблем.Неразбрах само дали трябва да се смъква волана.Някой може ли да пусне някаква схема на това чудо.Благодаря Wink
Reply

#24
Здравейте колеги.Никой ли неможе да ми каже как се сваля лоста на мигачите.Или поне някаква схема да пусне Cry
Reply

#25
За съжаление за този за мигачите се сваля волана.


Attached Files
.pdf   vcc-045390.pdf (Size: 242.4 KB / Downloads: 109)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#26
Малееее ужас.Мерси Жоро.Жив и здрав да си приятелю Wink
Reply

#27
joro74 Wrote:За съжаление за този за мигачите се сваля волана.

Моя го свалям без да махам волана, преди една седмица го свалях последно защото на ляво пак отказа да връща. Болтчетата са три, едното е от към лоста и при него няма никакви грижи, второто главата му гледа към километража и ако ти е дълга отвертката може да се наложи да махнеш пластмасата която е около таблото с уредите но само нея - самото табло няма нужда. Последното болтче е трън в гащите, пак гледа към таблото само че е от долу и патрона пречи. Аз лично се специализирах и с часовникарска отвертка се справям с него но позата е много сложна и гледам около мен или да няма никой или само човек на който имам пълно доверие (хихихихи). Ако искаш се пробвай преди да сваляш волана и ако все пак стигнеш до волана си разкачи акумулатора за да не ти регистрира грешка а и знаеш ли дали възглавницата няма да направи " Бууум".
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#28
Ако мога да се възползвам от темата за един въпрос, на който не открих отговор из форума...
Лостчето за мигачите на S/V40 съвместимо ли е на моделите преди и след 2000г(до 2004 имам предвид)?
Reply

#29
Да си отговоря сам след проба - не са съвместими, макар че изглеждат почти еднакви.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)