The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение към У.С.

#11
BOYCH Wrote:Я така и така ще ходиш до Италия ... питай Папата по този важен въпрос, какво мисли ... Confusedign7:
И много поздрави тука от Клуба да му занесеш ...
А-а и някоя и друга снимка си направи там ... за онагледяване на срещата...
В тоя ред на мисли "баровеца с бялата капа" к'в модел волво кара?
-к'вото си хареса
-к'вото каже баш баровеца

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#12
BOYCH Wrote:Я така и така ще ходиш до Италия ... питай Папата по този важен въпрос, какво мисли ... Confusedign7:
И много поздрави тука от Клуба да му занесеш ...
А-а и някоя и друга снимка си направи там ... за онагледяване на срещата...
В тоя ред на мисли "баровеца с бялата капа" к'в модел волво кара?
-к'вото си хареса
-к'вото каже баш баровеца

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#13
И аз се чудя и се мая как ще ми е пракора/ника на български?...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#14
И аз се чудя и се мая как ще ми е пракора/ника на български?...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#15
Според мен цялата идея на предложението е да речем всички имена, които така или иначе са написани на латиница, но всеки ги чете на кирилица като:

- Huku - може да си е на кирилица Ники
- NASKO1973 - да си е НАСКО1973

/ за тези никове се сетих най-напред и ги ползвам за пример... моля да не ми се сърдите за използването им Smile /

... да се четат еднозначно на кирилица, а не всеки да си ги спряга както иска. Вече друг е проблема при енкодването на кирилицата и това дали хората, които полват форума от други държави ще ги виждат изписани нормално, или ще им излизат буквите на "маймуни", както ние често ги наричаме.

Иначе две мения няма. Всеки има правото да избира сам. Както вече споменахте ника /прякора/ е индивидуалност, която всеки си създава както му душа иска. :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#16
Според мен цялата идея на предложението е да речем всички имена, които така или иначе са написани на латиница, но всеки ги чете на кирилица като:

- Huku - може да си е на кирилица Ники
- NASKO1973 - да си е НАСКО1973

/ за тези никове се сетих най-напред и ги ползвам за пример... моля да не ми се сърдите за използването им Smile /

... да се четат еднозначно на кирилица, а не всеки да си ги спряга както иска. Вече друг е проблема при енкодването на кирилицата и това дали хората, които полват форума от други държави ще ги виждат изписани нормално, или ще им излизат буквите на "маймуни", както ние често ги наричаме.

Иначе две мения няма. Всеки има правото да избира сам. Както вече споменахте ника /прякора/ е индивидуалност, която всеки си създава както му душа иска. :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#17
Мишел Льо Руа?

Ако системата позволява логин с египетски йероглифи - защо пък не?

А за постовете на кирилица:

Докато бях една седмица вдън горите тилилейски, в клуба откъдето следях събитията нямаше на повечето компютри кирилица... Confusedhock: Confusedhock:

И аз трудно чета вече шльокавица, въпреки че в АйСикЮ ползвам предимно нея - но все пак това са кратки съобщения. Дълъг пост ми е смърт да чета и мъка да пиша, освен когато се налага. Когато мога - редактирам после.

В една друга тема дискутирахме дали да има раздел на английски.

Понеже повечето сме широко скроени хора и отворени към връзки, които не са ограничени само с България, мисля че е логично да възникнат постове или теми на английски (а защо не и други езици), ако не веднага, то поне в бъдеще.

И надявам се няма да ми скочите, ако напиша някой пост на английски с латиница, а не на кирилица!

Как ли ще се разбере: Чек йор брейк ликуид?
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#18
Мишел Льо Руа?

Ако системата позволява логин с египетски йероглифи - защо пък не?

А за постовете на кирилица:

Докато бях една седмица вдън горите тилилейски, в клуба откъдето следях събитията нямаше на повечето компютри кирилица... Confusedhock: Confusedhock:

И аз трудно чета вече шльокавица, въпреки че в АйСикЮ ползвам предимно нея - но все пак това са кратки съобщения. Дълъг пост ми е смърт да чета и мъка да пиша, освен когато се налага. Когато мога - редактирам после.

В една друга тема дискутирахме дали да има раздел на английски.

Понеже повечето сме широко скроени хора и отворени към връзки, които не са ограничени само с България, мисля че е логично да възникнат постове или теми на английски (а защо не и други езици), ако не веднага, то поне в бъдеще.

И надявам се няма да ми скочите, ако напиша някой пост на английски с латиница, а не на кирилица!

Как ли ще се разбере: Чек йор брейк ликуид?
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#19
Willie Wrote:И защо въобще продължаваме да си търкаме клавиатурите по тази тема???
Аз, по този повод, не мога ли да попитам, защо не мога да си открия e-mail на кирилица??? :roll: :roll: :roll:
Права си ... аз предлагам вместо да търкаме клавиатурата, да потъркаме и подрънкаме с чаши ... Big Grin :partyman: :drinkers:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#20
Willie Wrote:И защо въобще продължаваме да си търкаме клавиатурите по тази тема???
Аз, по този повод, не мога ли да попитам, защо не мога да си открия e-mail на кирилица??? :roll: :roll: :roll:
Права си ... аз предлагам вместо да търкаме клавиатурата, да потъркаме и подрънкаме с чаши ... Big Grin :partyman: :drinkers:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)