The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
peugeot 406 vs 850/s/v70

#21
ico850 Wrote:
gadnia_metal Wrote:на мен това ми беше алтернативата когато търсих "новото" волво. Всичко е въпрос на вкус. На мен адски много ми харесва, но това с фейслифта, с по тесните фарове. Голяма кола, удобна, добре возеща...
и за отбелязване доста по ефтина като покупна цена. а и дизела на пежо е всепизнат / hdi разработката е направо уникална /

Веднага да се самонакажеш заради тоя пост :oops: :oops: :oops:

защо да се самонаказва?

пежото със сигурност не е толкова надеждно, сигурно и стабилно на пътя, но купето и возията са му по-добри

пък за един ситроен С 5 да не говорим..


на мен алтернативата ми беше ксантия, сега баща ми има и не мога да не отчета, че тя има определени плюсове пред волвото
Reply

#22
ico850 Wrote:
gadnia_metal Wrote:на мен това ми беше алтернативата когато търсих "новото" волво. Всичко е въпрос на вкус. На мен адски много ми харесва, но това с фейслифта, с по тесните фарове. Голяма кола, удобна, добре возеща...
и за отбелязване доста по ефтина като покупна цена. а и дизела на пежо е всепизнат / hdi разработката е направо уникална /

Веднага да се самонакажеш заради тоя пост :oops: :oops: :oops:

защо да се самонаказва?

пежото със сигурност не е толкова надеждно, сигурно и стабилно на пътя, но купето и возията са му по-добри

пък за един ситроен С 5 да не говорим..


на мен алтернативата ми беше ксантия, сега баща ми има и не мога да не отчета, че тя има определени плюсове пред волвото
Reply

#23
Ауу ама то много подривни елементи в този форум.Даже и да е така не трябва да се споменава.А то далеч не е така,Пежото с нищо не е по-добро,пък камо ли и купето...може би е и по обезопасено или пък по-просторно,може би пък е по-удобно?
Smile АЙДЕ СЕГА И бичето да се самонакаже- 4 тояги на голо на публично място. :wav:
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#24
Ауу ама то много подривни елементи в този форум.Даже и да е така не трябва да се споменава.А то далеч не е така,Пежото с нищо не е по-добро,пък камо ли и купето...може би е и по обезопасено или пък по-просторно,може би пък е по-удобно?
Smile АЙДЕ СЕГА И бичето да се самонакаже- 4 тояги на голо на публично място. :wav:
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#25
добре: самонаказвам се с 4 бири довечера на публично място (някоя градинка в центъра) Big Grin

иначе - материалите и качеството на изработка, това че в купето не пука, трещи и скърца

говоря за табло, врати, седалки, дреболии

тези неща при нас не отговарят на класа на колата, това трябва да се признае
Reply

#26
добре: самонаказвам се с 4 бири довечера на публично място (някоя градинка в центъра) Big Grin

иначе - материалите и качеството на изработка, това че в купето не пука, трещи и скърца

говоря за табло, врати, седалки, дреболии

тези неща при нас не отговарят на класа на колата, това трябва да се признае
Reply

#27
Приятел,не си прав,аз имам V70 на километража показва,че е на 230000 но са поне 430000 хиляди, и няма скърцане на таблото ,вратите се затварят като банков сеиф.Климатика работи перфекно...Комфорта е голям.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#28
Приятел,не си прав,аз имам V70 на километража показва,че е на 230000 но са поне 430000 хиляди, и няма скърцане на таблото ,вратите се затварят като банков сеиф.Климатика работи перфекно...Комфорта е голям.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#29
ok, значи са си взели поука от 850-ците и са започнали да правят нещата по-добре

аз не знам за осмица, която няма проблем с пластмасите
Reply

#30
ok, значи са си взели поука от 850-ците и са започнали да правят нещата по-добре

аз не знам за осмица, която няма проблем с пластмасите
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)