The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
оптичен тунинг на волво 480 - просто феноменален

#11
Здравейте колеги. Идеята и ентусиазмът са супер. Вчера бях в Пловдив и там срещнах приятел който е направил вече това, но върху някакъв Нисан. Направо ми скри шапката. Беше тъмно и не можах да го снимам. Много рязал и махал и слагал и заварявал ама много. Черен мат разбира се-изглежда е модерно. Вечатления:
-17-ки джанти
-двигател 1.3 с газова уредба
-където и да чукнеш, се чува звук като от Вартбургов покрив
-вратите не се отварят до край защото раздувките са по 20см в страни
както и да е това са проблеми на конкретния случай.
Като цяло замлъкнах в началото, после се засмях, а на края ми стана тъжно. За какво е тоя труд за нищо-тъп двигател смешен и накъсан интериор безумно нарязано окачване. Нищо не се опитвам да кажа просто споделям какво съм видял. А за това което си нахвърлял, имам предложения. Всичкото това което си натрупал на предния капак според мен е излишно. Също така ако имаш амбиция за малки стъкла и нисък покрив, просто го отрежи и го смъкни целия надолу, а не да слагаш материал който да прилича на лента от фолио като на някой голф. Не знам колко са големи джантите, но или може да са по-големи или самата кола да е още по-ниска или просто гумите да са малко вътре в калниците. Другото ми харесва, въпреки че формите са визуално изключително тежки, макар и да са от някакви леки материали.
И на края ще кажа, че отварящите се фарове са СЕКСЪТ в този модел.
Reply

#12
Здравейте колеги. Идеята и ентусиазмът са супер. Вчера бях в Пловдив и там срещнах приятел който е направил вече това, но върху някакъв Нисан. Направо ми скри шапката. Беше тъмно и не можах да го снимам. Много рязал и махал и слагал и заварявал ама много. Черен мат разбира се-изглежда е модерно. Вечатления:
-17-ки джанти
-двигател 1.3 с газова уредба
-където и да чукнеш, се чува звук като от Вартбургов покрив
-вратите не се отварят до край защото раздувките са по 20см в страни
както и да е това са проблеми на конкретния случай.
Като цяло замлъкнах в началото, после се засмях, а на края ми стана тъжно. За какво е тоя труд за нищо-тъп двигател смешен и накъсан интериор безумно нарязано окачване. Нищо не се опитвам да кажа просто споделям какво съм видял. А за това което си нахвърлял, имам предложения. Всичкото това което си натрупал на предния капак според мен е излишно. Също така ако имаш амбиция за малки стъкла и нисък покрив, просто го отрежи и го смъкни целия надолу, а не да слагаш материал който да прилича на лента от фолио като на някой голф. Не знам колко са големи джантите, но или може да са по-големи или самата кола да е още по-ниска или просто гумите да са малко вътре в калниците. Другото ми харесва, въпреки че формите са визуално изключително тежки, макар и да са от някакви леки материали.
И на края ще кажа, че отварящите се фарове са СЕКСЪТ в този модел.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)