The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Магазин за части нови и втора употреба - Жоро.

#21
Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора? Значи на моето въжето проряза една пластмаса и върви тежко, закрепил съм го някак ама все си мисля, че зацепи а хич не ми се занимава да го ремонтирам. Ако имаш такова без моторче ще е най-добре.
[Image: p131_1.gif]

... и дали ти се намира някакво уплатнение за стъклото на шуфйорската врата, и дали имаш (от някой чупен фар) по-голямата врътка за регулиране на фара.
Reply

#22
MichaelLeRoi Wrote:Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора?

Здравей.
Първо да ти отговоря: имам неразглобени врати за В 440-460 с ел.задвижване - така че не е проблем да ти сваля оттам мезанизма за стъклото. За уплътнението - не разбрах кое точно имаш предвид.
За счупен фар- май нямам. Но от някой здрав ще вида какво мога да изкопча.
И второ - прав си, май е време да се регистрирам.
Reply

#23
да те питам имаш ли бензинова помпа за 460 1.6 дв и колко е 2-ра ръка???? така орентировачно да ми кажеш цени 2-ра и 1-ва ръка thx предварително






GТ1 Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Г.Терзиев, регистрирай се, че да мож да ти пращаме бележки за чаркове за да не занимаваме хората с личните си проблеми.
Ама първо тук да те попитам, имаш ли в наличност механизъм за ел. стъкла на 460 от страната на шофьора?

Здравей.
Първо да ти отговоря: имам неразглобени врати за В 440-460 с ел.задвижване - така че не е проблем да ти сваля оттам мезанизма за стъклото. За уплътнението - не разбрах кое точно имаш предвид.
За счупен фар- май нямам. Но от някой здрав ще вида какво мога да изкопча.
И второ - прав си, май е време да се регистрирам.
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#24
Здравеите, колеги Волвали!
Вече съм регистриран член на вашия клуб, което за мен е голямо удоволствие.
Няма да Ви казвам по колко часове дневно прекарвам в сайта Ви.
То направо си е живо изкушение да не надникне тук човек!
А влезне ли веднъж - излизането е много трудно.
Радвам се, че имам тази възможност да поемам информация оттук. Информация от всякъкво естество и най-важно - безкрайно интересна.
Изказвам своята благодарност на СТОЯНЧО ЗЪБЧЕВ за това че ме "подмами' да дойда на срещата Ви, на УНИКАТА че качи информация за мен и магазина ми, на ДУМФРИЙ за това, че ми "подля вода" за срещата и с тази него рециклирана рейка...
И на ред други ВОЛВАРИ, без които нямаше да открия клуба Ви.
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Г.Терзиев
Reply

#25
а чаркалъци по климатика намират ли ти се. Търся датчик за налягане за 850. намира се отпред зад десния фар, до входа, през който се зарежда климатика
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#26
а чаркалъци по климатика намират ли ти се. Търся датчик за налягане за 850. намира се отпред зад десния фар, до входа, през който се зарежда климатика
_________________
Не, за климатици имам твърде малко неща- радиатори, някой и друг компресор, ремъчни шайби и малко дреболии. От електрониката не сме сваляли почти нищо при разглобяване на колите, за жалост. Sad
Reply

#27
A пишеш че имаш задна щанга за волво 440. Това тази стабилизиращата ли е от купето към моста?
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#28
Пъво - добре дошъл на Жоро и благодарим за хубавите думи. Надявам се престоя ти тук да е интересен и ползвотворен.
много удобно беше това, че прати списък с наличности и цени, аз съм доста зает и такова нещо много ме улеснява. За съжаление не видях да имаш нищо за 850-ки - така ли е в действителност?
Търсил съм два, три пъти разни неща за моята по моргите но чуят ли 850-ка - направо ми обръщат гръб (което е вбесяващо поведение м/у другото) но за културата на общуване на нашите "търговци" в друга тема.
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#29
Отговор на питане от колеги:
Шуберт, не съм споменавал никъде за стаб.щанга отзад на купето за 440-460. И я нямам. Тя е с много особен статут Sad - при демонтиране почти на 99% се къса тампона ( втулката му остава като заварена за болта) което я прави негодна. Или след сваляне трябва да се запресова нов тампон.
Никсън, прав си - никъде в ценовата листа не съм споменал нещо за 850. И това е факт, за жалост. Досега не ми е попадало такова волво за разглобяване. И знаеш ли защо? Защото е МНОГО ЗДРАВО!
Сериозно - в Холандия и Германия колите с лек удар ги правят, а тези с тежък ги продават СКЪПО. Не си струва да се купува.
Което не означава, че не мога да набавя или намеря частите.
Това е засега.
Reply

#30
Здравейте, колеги.
Както обещах преди около час и нещо, закачам тук ценова листа за нови части на по-популярните марки коли, карани в БГ. Листата е в многократно намален вид (тук са около 1900 артикула). Касае най- вече външните части: тенекии, брони, фарове и т.н.
Цените са крайни - за клиенти. Но не съвсем... :oops:


Attached Files
.xls   TSENI NOVI 4ASTI.xls (Size: 190.5 KB / Downloads: 2,303)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)