The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Табло за volvo S40 2000г

#1
Здравейте.Наскоро си купих волво докарах го от Англия и искам да му сменя волана .Питах по разни места за табла но никой не знае за конкретна цена.Интересува ме колко струва таблото за волво S40 като новa цена?
Reply

#2
Здравейте.Наскоро си купих волво докарах го от Англия и искам да му сменя волана .Питах по разни места за табла но никой не знае за конкретна цена.Интересува ме колко струва таблото за волво S40 като новa цена?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
harlii Wrote:Здравейте.Наскоро си купих волво докарах го от Англия и искам да му сменя волана .Питах по разни места за табла но никой не знае за конкретна цена.Интересува ме колко струва таблото за волво S40 като новa цена?
Колега незнам колко струва ново,но може да звъннеш да попиташ в МотоПфое,но 99% сигорен,че няма да ти хареса цената.Аз лично ти препоръчвам да си потърсиш от някое ударено настаро.
Успех с начинанието!!!
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#4
harlii Wrote:Здравейте.Наскоро си купих волво докарах го от Англия и искам да му сменя волана .Питах по разни места за табла но никой не знае за конкретна цена.Интересува ме колко струва таблото за волво S40 като новa цена?
Колега незнам колко струва ново,но може да звъннеш да попиташ в МотоПфое,но 99% сигорен,че няма да ти хареса цената.Аз лично ти препоръчвам да си потърсиш от някое ударено настаро.
Успех с начинанието!!!
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#5
Здравей,колега!
Намери ли си вече табло и обърна ли волана?Питам, защото аз вече една година карам същото и просто съм любопитен къде ги правят,качествено ли е, колко струва и т.н?
Ако имаш подходящата информация,ще съм ти благодарен.Не че изпитвам крайна нужда от смяна на волана,но може и да се стигне до този момент,когато жена ми вземе книжка или реша да я продам.
Благодаря предварително!
Reply

#6
Здравей,колега!
Намери ли си вече табло и обърна ли волана?Питам, защото аз вече една година карам същото и просто съм любопитен къде ги правят,качествено ли е, колко струва и т.н?
Ако имаш подходящата информация,ще съм ти благодарен.Не че изпитвам крайна нужда от смяна на волана,но може и да се стигне до този момент,когато жена ми вземе книжка или реша да я продам.
Благодаря предварително!
Reply

#7
И аз имам s40 и не ми работи показателя за температурата на водата, закарах я в мотопфое и тия ми казаха 1200лв за ново табло ха ха ха, щото ги мързи да отворят таблото и ми взеха 170лв. за диагностика, така че ако знаете нормален сервиз ще се радвам да помогнете
Reply

#8
И аз имам s40 и не ми работи показателя за температурата на водата, закарах я в мотопфое и тия ми казаха 1200лв за ново табло ха ха ха, щото ги мързи да отворят таблото и ми взеха 170лв. за диагностика, така че ако знаете нормален сервиз ще се радвам да помогнете
Reply

#9
Колеги продавам табло са с/в40 98 г за 50лв без инфо център е .Всичко по него работи.
Reply

#10
Колеги продавам табло са с/в40 98 г за 50лв без инфо център е .Всичко по него работи.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)