The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автоматично сваляне на шофьорското стъкло?

#31
jimvirtooza Wrote::partyman: Confusedupz: \Big Grin/ :wav: ::beer:: :hello1: Благодаря Ви!
Ето и обещаната снимка!


Attached Files Thumbnail(s)
       
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#32
Благодаря още веднъж колега! През уикенда ще се заловя да свърша тая работа. :thumbup:
Reply

#33
Здравейте колеги, и за много години и много безаварийни! Имам един проблем, незнам някой дали се е сблъсквал с това но ми се "отлепи" или може да се е счупила металната решетка на предната дясна кора. Въпроса е как да я оправя? [Image: pic.php?u=10380TkBLP&i=519029]
f
Reply

#34
Горе посочените проблеми са отстранени отдавна. Искрени благодарности на колегата yogi479!
Reply

#35
Още веднъж ще ви помоля да ме простите за невежеството , но тая вечер усетих още един проблем на 460-тката - макар и незначителен :
Предните стъкла са ми ел. и като цяло си работят почти безпроблем (е , лявото малко щрака и понякога се налага да го дръпна леко за да се качи до горе , ама на тоя номер съм му свикнал от Опелото). От към шофьорът има панел с две копчета - ляво и дясно стъкло. Лявото , както споменах се движи почти безпроблемно , но от копчето до него почти не може да се командва дясното стъкло - надолу уж тръгне , а за вдигане и дума не може да става - като че ли не му стига ток. От копчето на дясната врата си върви мазно и безпроблемно. Извадих буксата на двойния панел и напръсках с контактен спрей , но нищо не се променя ... ?!
Карам семейна четиривратка на алтернативни горива - с малко газ и на висока предавка ! Стриктно спазвам ограниченията и правилата задължително слагам предпазен колан , тръгвам само на зелен светофар...Мамка му - остарявам !
Reply

#36
Колега,пробвай да размениш лявото и дясното копче на твоята врата и виж какво ще се получи,за да знаеш къде може да е проблема.На дясната врата копчето е различно заради лампичката.А като се сваля кората копчетата остават на нея,само буксите се разкопчават.На бодигарда се свалят и решетката и говорителя,защото той е хванат за ламарината.Решетката се сваля с малка отверка първо нежно,а ако не се поддаде,тогава......
Всичко е възможно!
[Image: ab237368.gif]
раскрутка сайтов
Reply

#37
Тая вечер опитах да разменя бутоните , но буксите "не си разговарят" :| Няма как да сложа лявата от дясно и обратно , защото на буксата си има каналчета и уши , които идват огледално. Извадих и десния панел със самотното копче - и там видимо всичко е О.К. Засега ще си остане на това положение - така или иначе скоро ще свалям кората , за да сменям тонколоните и тогава ще му мисля.

п.п. Между другото на дясното копче има ли някакво осветление , като на левите ?
Карам семейна четиривратка на алтернативни горива - с малко газ и на висока предавка ! Стриктно спазвам ограниченията и правилата задължително слагам предпазен колан , тръгвам само на зелен светофар...Мамка му - остарявам !
Reply

#38
На десния бутон няма лампичка.Аз си сложих бутон от лява врата,но му прибавих едно краче от дебела медна тел.Бях почнал да правя и на задните врати,но малките ги ползват много грубо от яд,че съм им ги спрял и не могат да си отварят стъклата когато си искат.Тогава им върнах оригиналните бутони,че от тях имам резервни.На шибедаха бутона е същия като на стъклата.
Всичко е възможно!
[Image: ab237368.gif]
раскрутка сайтов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)