The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер странно изкърцване при потегляне

#11
Точно така -така се тества лагера но не само него.Това че с педала сичко е наред не е много добре ,защото ако не саединителя може да се окажат скоростите а там е по лошо.Карахте ли я на маистор или сами се опитвате да я оправите.Има хора от форома които имат сервизи и са доста запознати с марката, пък и остапка ще ти направят като член Smile.От кои град си.
Reply

#12
Точно така -така се тества лагера но не само него.Това че с педала сичко е наред не е много добре ,защото ако не саединителя може да се окажат скоростите а там е по лошо.Карахте ли я на маистор или сами се опитвате да я оправите.Има хора от форома които имат сервизи и са доста запознати с марката, пък и остапка ще ти направят като член Smile.От кои град си.
Reply

#13
от пловдив сам .не сме я карали на сервиз за това (време няма).познавам голям спец по колите и там маи 6те я карам.дано съединител да излезе че ..... колко да очаквам като сума ако е съедините и колко ако са скорости ?
Reply

#14
от пловдив сам .не сме я карали на сервиз за това (време няма).познавам голям спец по колите и там маи 6те я карам.дано съединител да излезе че ..... колко да очаквам като сума ако е съедините и колко ако са скорости ?
Reply

#15
Не съм сменявал още саединител и скорости но горе доло като гледам цените на другите части горе доло частите са като на АУДИ и даже малко по евтини .хо само ако не пазаруваш от Мото Фое .Някои неща обаче си заслужават да се купят от там защото има и доста ментета на пазара.Нека за цените се изкаже някои по запознат които е сменял ,но мисля че скорости маи никои не е сменял.Ще стискаме палци да не са скорости.
Reply

#16
Не съм сменявал още саединител и скорости но горе доло като гледам цените на другите части горе доло частите са като на АУДИ и даже малко по евтини .хо само ако не пазаруваш от Мото Фое .Някои неща обаче си заслужават да се купят от там защото има и доста ментета на пазара.Нека за цените се изкаже някои по запознат които е сменял ,но мисля че скорости маи никои не е сменял.Ще стискаме палци да не са скорости.
Reply

#17
kebo Wrote:от пловдив сам .не сме я карали на сервиз за това (време няма).познавам голям спец по колите и там маи 6те я карам.дано съединител да излезе че ..... колко да очаквам като сума ако е съедините и колко ако са скорости ?
Аз бях питъл един колега който си продаваше колата със същия мотор (и аз съм с такъв) та той беше сменял съединител и сподели,че му е излезнал 500-600лв (без труд) с марка Валео.
П.П.Не ме зарадва особенно много,че моят е за смяна,но като чух цената май ще кара още за сега Cry
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#18
kebo Wrote:от пловдив сам .не сме я карали на сервиз за това (време няма).познавам голям спец по колите и там маи 6те я карам.дано съединител да излезе че ..... колко да очаквам като сума ако е съедините и колко ако са скорости ?
Аз бях питъл един колега който си продаваше колата със същия мотор (и аз съм с такъв) та той беше сменял съединител и сподели,че му е излезнал 500-600лв (без труд) с марка Валео.
П.П.Не ме зарадва особенно много,че моят е за смяна,но като чух цената май ще кара още за сега Cry
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#19
При мен смяната на съединител излезе малко над 1200лв.

- комплект притискателен и феродов диск LUK - 300лв от магазин за авточасти
- лагер помпа - 204лв. от Мото Пфое /оригиналната е SKF/
накрая се оказа, че и маховика е заминал та ...
- маховик - 615лв. от Мото Пфое /оригиналния е LUK/
- на майстора за смяна на съединител - 120лв.
Общо = 1240лв.

... та препоръката ми е да не го чакаш да си замине хептен, да не отидеш и ти за смяна на маховик, че тогава нещата загрубяват !!!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#20
При мен смяната на съединител излезе малко над 1200лв.

- комплект притискателен и феродов диск LUK - 300лв от магазин за авточасти
- лагер помпа - 204лв. от Мото Пфое /оригиналната е SKF/
накрая се оказа, че и маховика е заминал та ...
- маховик - 615лв. от Мото Пфое /оригиналния е LUK/
- на майстора за смяна на съединител - 120лв.
Общо = 1240лв.

... та препоръката ми е да не го чакаш да си замине хептен, да не отидеш и ти за смяна на маховик, че тогава нещата загрубяват !!!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)