The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер странно изкърцване при потегляне

#31
Затегни здраво тампоните на носачите. Нищо не разбирам от коли, но патих от същото. Първа-зловещо изскърцване, еднократно. задна - пак същото. Втора, трета, плавно, рязко - няма го. Тампона има стоманена втулка, която мръдне с милиметър и изскърца зловещо, триейки в желязо. И замо чака за тръгнеш на задна - скърца, все едно ще се къса нещо. Опитай, дано да е това.
Reply

#32
Затегни здраво тампоните на носачите. Нищо не разбирам от коли, но патих от същото. Първа-зловещо изскърцване, еднократно. задна - пак същото. Втора, трета, плавно, рязко - няма го. Тампона има стоманена втулка, която мръдне с милиметър и изскърца зловещо, триейки в желязо. И замо чака за тръгнеш на задна - скърца, все едно ще се къса нещо. Опитай, дано да е това.
Reply

#33
дано дано
Reply

#34
дано дано
Reply

#35
тампоните са 4 този е четвъртия.В това което пише колегата също има логика .
Reply

#36
тампоните са 4 този е четвъртия.В това което пише колегата също има логика .
Reply

#37
Аз имамх същия проблем преди време но спря да скърца от самосебеси ако се разбере от какво е ще се радвам да оправя и моя Smile
Качество на изгодна цена!

V40 2.0 140hp 1998г.
Reply

#38
Аз имамх същия проблем преди време но спря да скърца от самосебеси ако се разбере от какво е ще се радвам да оправя и моя Smile
Качество на изгодна цена!

V40 2.0 140hp 1998г.
Reply

#39
Аз съм с С40 и при мен този проблем беше от тампона. Майстора ми каза търси заден тампон на двигателя а във мото пфое като отидох за смяна ми казаха че всъщност това е тампон на скоростната кутия. Провериго защото най вероятно е от него.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#40
Аз съм с С40 и при мен този проблем беше от тампона. Майстора ми каза търси заден тампон на двигателя а във мото пфое като отидох за смяна ми казаха че всъщност това е тампон на скоростната кутия. Провериго защото най вероятно е от него.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)