The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форумът - нов и блестящ

#51
В момента се подготвя нов фейс за форума. Просто има още неща за дооправяне основно в гаража, иначе мога да го пусна. Принципно се търси човек разбиращ от CSS и HTML за донастройване страниците на гаража, след което ще има нов скин много близък до стария, иначе той за жалост неможе да се ползва понеже версията е съвсем друга. Промяната се наложи най-малко заради бъговете(дупките) в старата и факта че в скоро време се спира поддръжката и, а не искаме някой ден да осъмнем с хакнат форум все пак.

Поздрави на всички и очаквайте включване

#52
В момента се подготвя нов фейс за форума. Просто има още неща за дооправяне основно в гаража, иначе мога да го пусна. Принципно се търси човек разбиращ от CSS и HTML за донастройване страниците на гаража, след което ще има нов скин много близък до стария, иначе той за жалост неможе да се ползва понеже версията е съвсем друга. Промяната се наложи най-малко заради бъговете(дупките) в старата и факта че в скоро време се спира поддръжката и, а не искаме някой ден да осъмнем с хакнат форум все пак.

Поздрави на всички и очаквайте включване

#53
Здравейте и от мен!

Да-а-а явно сме си консерви по душа, поне повечто от нас, каращи Волво?! Smile Като гледам отзивите за новата визия и платформа на форума.

Но, с хубавото лесно се свиква!

Аз вече почти свикнах, само много, АМА МНОГО ми липсва изписването на най-новите теми в дясно на старата начална страница. Така си бях свикнал първо тях да преглеждам, да уловя пулса на деня и после да се ровя в нещо по-специализирано.

Ако това може да се заложи и в новия вариант - всичко друго ще го смеля по-лесно! Smile

Искам да благодаря на Хамлет и Мишо за положите усилия в полза на Братството и отделеното време в този отпускарски сезон!

И да призова и аз за малко още търпение ... Нали хубавите неща ставали бавно ... или изобщо не ставали! :wink:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#54
Здравейте и от мен!

Да-а-а явно сме си консерви по душа, поне повечто от нас, каращи Волво?! Smile Като гледам отзивите за новата визия и платформа на форума.

Но, с хубавото лесно се свиква!

Аз вече почти свикнах, само много, АМА МНОГО ми липсва изписването на най-новите теми в дясно на старата начална страница. Така си бях свикнал първо тях да преглеждам, да уловя пулса на деня и после да се ровя в нещо по-специализирано.

Ако това може да се заложи и в новия вариант - всичко друго ще го смеля по-лесно! Smile

Искам да благодаря на Хамлет и Мишо за положите усилия в полза на Братството и отделеното време в този отпускарски сезон!

И да призова и аз за малко още търпение ... Нали хубавите неща ставали бавно ... или изобщо не ставали! :wink:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#55
Ето така би трябвало да изглежда форума (за справка прикачения файл).
Шрифта на шапката не е това което би трябвало да бъде. Гаража за този изглед все още не е донастроен това е основната причина да не е пуснат все още за масова употреба. Колкото до изписването на новите теми това ще се прави след оправянето на гаража. Както по горе споменах трябва ми човек с познания в ХТМЛ и ЦСС за оправянето му, след което новия фейслифт ще бъде пуснат.

Поздрави

#56
Ето така би трябвало да изглежда форума (за справка прикачения файл).
Шрифта на шапката не е това което би трябвало да бъде. Гаража за този изглед все още не е донастроен това е основната причина да не е пуснат все още за масова употреба. Колкото до изписването на новите теми това ще се прави след оправянето на гаража. Както по горе споменах трябва ми човек с познания в ХТМЛ и ЦСС за оправянето му, след което новия фейслифт ще бъде пуснат.

Поздрави


Attached Files Thumbnail(s)
   

#57
хамлет Wrote:Ето така би трябвало да изглежда форума (за справка прикачения файл).
Шрифта на шапката не е това което би трябвало да бъде. Гаража за този изглед все още не е донастроен това е основната причина да не е пуснат все още за масова употреба. Колкото до изписването на новите теми това ще се прави след оправянето на гаража. Както по горе споменах трябва ми човек с познания в ХТМЛ и ЦСС за оправянето му, след което новия фейслифт ще бъде пуснат.

Поздрави
Супер изглежда чакам го с нетърпение :notworthy:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#58
хамлет Wrote:Ето така би трябвало да изглежда форума (за справка прикачения файл).
Шрифта на шапката не е това което би трябвало да бъде. Гаража за този изглед все още не е донастроен това е основната причина да не е пуснат все още за масова употреба. Колкото до изписването на новите теми това ще се прави след оправянето на гаража. Както по горе споменах трябва ми човек с познания в ХТМЛ и ЦСС за оправянето му, след което новия фейслифт ще бъде пуснат.

Поздрави
Супер изглежда чакам го с нетърпение :notworthy:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#59
''АМА МНОГО ми липсва изписването на най-новите теми в дясно на старата начална страница. Така си бях свикнал първо тях да преглеждам, да уловя пулса на деня и после да се ровя в нещо по-специализирано.

Ако това може да се заложи и в новия вариант - всичко друго ще го смеля по-лесно!''

#60
''АМА МНОГО ми липсва изписването на най-новите теми в дясно на старата начална страница. Така си бях свикнал първо тях да преглеждам, да уловя пулса на деня и после да се ровя в нещо по-специализирано.

Ако това може да се заложи и в новия вариант - всичко друго ще го смеля по-лесно!''



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)