The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с оборотите при включен климатик

#1
Здравейте, нов съм във форума. Потърсих за подобна тема но не намерих нищо подобно, затова ви моля за помощ.
Колата е 460GLE 1721сс (B18FP) 1994год.
Когато не работи климатика колата си работи нормално и няма проблем с оборотите. Но когато го включа на 4 оборотите рязко падат в последствие се стабилизират, но след като вдигна 2-3хил. оборота и пусна газта оборотите падат и колата гасне. И така всеки път щом спра на светофара.
Първото за което се сетих беше моторчето за празен ход и го почистих, но... НИЩО- проблема си остана.
Кажете ако сте имали подобен проблем или имате някви идеи.
Благодаря предварително!
Reply

#2
Здравейте, нов съм във форума. Потърсих за подобна тема но не намерих нищо подобно, затова ви моля за помощ.
Колата е 460GLE 1721сс (B18FP) 1994год.
Когато не работи климатика колата си работи нормално и няма проблем с оборотите. Но когато го включа на 4 оборотите рязко падат в последствие се стабилизират, но след като вдигна 2-3хил. оборота и пусна газта оборотите падат и колата гасне. И така всеки път щом спра на светофара.
Първото за което се сетих беше моторчето за празен ход и го почистих, но... НИЩО- проблема си остана.
Кажете ако сте имали подобен проблем или имате някви идеи.
Благодаря предварително!
Reply

#3
Гоше аз го имам този проблем от началото на лятото и немога да го реша \а съм хл. техник\ стигнах до заключението че е от някой датчик или от компа на моменти се оправя от самосебеси
Reply

#4
Гоше аз го имам този проблем от началото на лятото и немога да го реша \а съм хл. техник\ стигнах до заключението че е от някой датчик или от компа на моменти се оправя от самосебеси
Reply

#5
да включа на 4!!!!
Пробвай все пак как се държи "на 4" , ама при изключен климатик
Reply

#6
да включа на 4!!!!
Пробвай все пак как се държи "на 4" , ама при изключен климатик
Reply

#7
гоше реших проблема ! свалих дроселната клапа вчера и я почистих основно бръкнах и в каналчето даже свалих и винта за оборотите \помни колко навивки има кото го отвиваш после толкова навиваш\ почистих и датчика за въздух в мъркуча и хоп оборотите заспаха Успех
Reply

#8
гоше реших проблема ! свалих дроселната клапа вчера и я почистих основно бръкнах и в каналчето даже свалих и винта за оборотите \помни колко навивки има кото го отвиваш после толкова навиваш\ почистих и датчика за въздух в мъркуча и хоп оборотите заспаха Успех
Reply

#9
Мерси много!
И аз ще пробвам с почистване и ще видя как се държи тогава.
Reply

#10
Мерси много!
И аз ще пробвам с почистване и ще видя как се държи тогава.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)