The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с газовата на 440

#21
Няма нужда да спираш газта от бутилката развиваш пробката изтичат утайките от изпарителя завиваш си я и си готов. Нищо не се настройва. Успех.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#22
Няма нужда да спираш газта от бутилката развиваш пробката изтичат утайките от изпарителя завиваш си я и си готов. Нищо не се настройва. Успех.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#23
Didovolvo1.9td Wrote:Няма нужда да спираш газта от бутилката развиваш пробката изтичат утайките от изпарителя завиваш си я и си готов. Нищо не се настройва. Успех.
Днес ще пробвам да вида дали ще има подобрение.Мерси че ми обясни изчерпателно.
Reply

#24
Didovolvo1.9td Wrote:Няма нужда да спираш газта от бутилката развиваш пробката изтичат утайките от изпарителя завиваш си я и си готов. Нищо не се настройва. Успех.
Днес ще пробвам да вида дали ще има подобрение.Мерси че ми обясни изчерпателно.
Reply

#25
Днес погледнах за въпросният утайник и намерих само една тапа която се намира по средата на изпарителя и тя е желязна няма процеп за отверка.Има назъбена глава като кранчетата на газовата бутилка.Та трябва това да е утайника . 8)
Reply

#26
Днес погледнах за въпросният утайник и намерих само една тапа която се намира по средата на изпарителя и тя е желязна няма процеп за отверка.Има назъбена глава като кранчетата на газовата бутилка.Та трябва това да е утайника . 8)
Reply

#27
Утайника за който става въпрос трябва да ти е в най-ниската точка на изпарителя.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#28
Утайника за който става въпрос трябва да ти е в най-ниската точка на изпарителя.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)