The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
е това е родих се

#1
здравеите С40-ката ми вече е регистрирана,с каско и всичкото му останало-е само ремака не сам го сменил още ама има време,дори за 1 седмица имам 1600км прекарани с нея и какво да кажа просто нямам думи супер яко удоволствие ми прави да я карам тая красавица не ми се слиза от нея почти всеки ден сам в бургас само за разходката.варви супер 210 без проблем само дето няма патища да я подаржаш тази скорост :twisted: ,е по принцип сам спокоен шофер,но нали трябва да и се порадвам малко в началото :lol:

#2
Anonymous Wrote:здравеите С40-ката ми вече е регистрирана,с каско и всичкото му останало-е само ремака не сам го сменил още ама има време,дори за 1 седмица имам 1600км прекарани с нея и какво да кажа просто нямам думи супер яко удоволствие ми прави да я карам тая красавица не ми се слиза от нея почти всеки ден сам в бургас само за разходката.варви супер 210 без проблем само дето няма патища да я подаржаш тази скорост :twisted: ,е по принцип сам спокоен шофер,но нали трябва да и се порадвам малко в началото :lol:

Нали вече пусна една тема? Защо не я следиш?


Даже те питах нещо, но явно не си видял...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=4255#4255">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... =4255#4255</a><!-- m -->
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#3
офф още не мога да се оправя нали няма да ми се смеете много Big Grin ,а да тва брат ми я е пуснал в мобилето само на него сам пратил тея снимки няма кои друг да ми знае гсм вика ми че щял сам да бада на далавера ако някои я купи луд човек,ама не знам как да я изтрия

п.п. извинявам се че дублирах темата ама не видях че несам с потребителското си име
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw

#4
OK - това обяснява доста неща.

Безаварийно и внимателно с колата! Smile
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)