The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купих си кола

Поради липса на близки ски писти, време и пари се утешавам с каране на кънки на лед. Lucky you.
Reply

абе упорито си търсиш белята, показвай още такива снимки и със сигурност няма да се отървеш от гости
Reply

Ами аз досега никого не съм върнал :-) Не че кой знае колко гости са ми се изредили, но пък и не мога да се оплача, че съвсем без посетители съм останал, за тези 9 месеца, откакто съм тук. Само дето, нещо взе да се запролетява, та не знам докога ще има условия за ски.

Иначе, ако трябва да съм честен, на мен на Боровец повече ми харесва, отколкото тук - на тези три места, за които писах и по-горе. Вярно, че тук организацията е на ниво и състоянието на пистите е по-добро, а и пистите са повече но някакси Ястребец повече ми допада. А колкото до Банско, не съм ходил там, откакто направиха новите писти. За последно съм карал, преди може би 15-ина години, на Тодорка.

Тук ми харесва, че около мен е пълно с писти и почти всяка събота и неделя съм на ски, което в България не съм го правил, въпреки, че Витоша ми е под носа - може би защото там съм си имал други занимания :-)
Reply

на банско е стахотно, пак казвам за момента това е най добри курорт поне за мен. само дето българите ги нямат за нищо и сечат яко. вчера пак казаха, че за да спасят сезона ще раздават карти на аванта на англичаните, бати и дивотията пакет за чужденец да излиза по тънко отколкото за нас местните.
Впрочем защо не се поинтересуваш при теб как е. някой тур оператор може да ти предложи почивка за без пари
Reply

Оооо - със сигурност, не се и съмнявам. Тук българите и румънците много ги "обичат" и съм сигурен, че правят всичко възможно, не само да ги задържат, ами да привлекат още да дойдат :-) Истината е, че тук мнението за българите и румънците е по-лошо, отколкото за всички останали емигранти, въпреки че българите, като цяло са много малък процент. Май има около 3000 регистрирани, ама не съм сигурен.

Иначе, на Банско ходих преди няколко години, но през лятото и като видях какви са хотели и строежи и се отвратих. Може би затова избягвам да ходя там на ски и предпочитам на Боровец, а ми е и доста по-близо.
Reply

за хотелите си абсолютно прав, но почти във всеки курорт е така. на боровец също е много добре, но е с по малко писти и оръдия за изкуствен сняг. банско с това печели, че пистите са отдалечени и не се вижда мизерията + поддържката с изкуствен сняг. Иначе и ние се възползваме от боровец, там поне е по близо и може да се ходи сутрин и да се прибираш вечер
Reply

за хотелите си абсолютно прав, но почти във всеки курорт е така. на боровец също е много добре, но е с по малко писти и оръдия за изкуствен сняг. банско с това печели, че пистите са отдалечени и не се вижда мизерията + поддържката с изкуствен сняг. Иначе и ние се възползваме от боровец, там поне е по близо и може да се ходи сутрин и да се прибираш вечер
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)