The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Губя антифриз

#11
аз лично патих от така нареченото виме едни капачки дет термстата е между тях, та на капачката от към двигателя беше изгорял един ръб и се беше скъсало оплатнение антифриз течеше само като загрее колатаи се вдигне налягането в системата доста зор видях докато го открия и пак така ми чезнеше около 1 литър на седмица загледаи го.

Успех и дано не е гарнитура Big Grin
Reply

#12
аз лично патих от така нареченото виме едни капачки дет термстата е между тях, та на капачката от към двигателя беше изгорял един ръб и се беше скъсало оплатнение антифриз течеше само като загрее колатаи се вдигне налягането в системата доста зор видях докато го открия и пак така ми чезнеше около 1 литър на седмица загледаи го.

Успех и дано не е гарнитура Big Grin
Reply

#13
На мен също ми се е случвало-чезне част от антифриза,но маслото е чисто-като свалих капака-скобите ,които притягат съединението към термостата и другото-като си отпред се пада отляво,но не зная за какво точно е бяха охлабени,но само ,когато колата е с нормална работна температура лекичко просълзява ,иначе всичко си е наред,но тези бели кристали ме обезпокоиха и след притягането престана да ми се губи антифриза и да се появяват такива ...ми сигурно са някакви окиси.Сега всичко си е наред.Не е сложно-свали си капака и погледни,дано да е това
Не-е,не си купувайте VOLVO-ТО ЩЕ ВИ НАДЖИВЕЕ!!!
Reply

#14
На мен също ми се е случвало-чезне част от антифриза,но маслото е чисто-като свалих капака-скобите ,които притягат съединението към термостата и другото-като си отпред се пада отляво,но не зная за какво точно е бяха охлабени,но само ,когато колата е с нормална работна температура лекичко просълзява ,иначе всичко си е наред,но тези бели кристали ме обезпокоиха и след притягането престана да ми се губи антифриза и да се появяват такива ...ми сигурно са някакви окиси.Сега всичко си е наред.Не е сложно-свали си капака и погледни,дано да е това


Attached Files
.zip   Desktop.zip (Size: 311.77 KB / Downloads: 3)
Не-е,не си купувайте VOLVO-ТО ЩЕ ВИ НАДЖИВЕЕ!!!
Reply

#15
Провери пода на предните седалки дали е сух.
Reply

#16
Провери пода на предните седалки дали е сух.
Reply

#17
и при мене се губише ама по малко,оказа се от гарнитурката на термостата малко силикон и спря да се губиSmile
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply

#18
и при мене се губише ама по малко,оказа се от гарнитурката на термостата малко силикон и спря да се губиSmile
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply

#19
koala Wrote:Провери пода на предните седалки дали е сух.
Точно така провери пода под стелките за предните крака ако е напоен значи е от радиаора на парното. Не ти го пожелавам но провери.
Reply

#20
koala Wrote:Провери пода на предните седалки дали е сух.
Точно така провери пода под стелките за предните крака ако е напоен значи е от радиаора на парното. Не ти го пожелавам но провери.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)