The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем при палене

#1
Пичове,помогнете.Много трудно пали.Направо полудявам.Въртя ключа и държа 5-6секунди докато запали.Понякога като успея да я запаля и веднага гасне ако не подам газ.После въртя пак и си пали веднага без проблем.В една тема имаше снимки на някаква джага дето се намира между 1и2 цилиндър.Като я разкача нея,пак същата работа.Няма значение,топъл,студен двигател - трудно паля.Някой ако има идея от какво може да е да казва! Cry благодаря предварително.
Reply

#2
g_nenchev Wrote:Пичове,помогнете.Много трудно пали.Направо полудявам.Въртя ключа и държа 5-6секунди докато запали.Понякога като успея да я запаля и веднага гасне ако не подам газ.После въртя пак и си пали веднага без проблем.В една тема имаше снимки на някаква джага дето се намира между 1и2 цилиндър.Като я разкача нея,пак същата работа.Няма значение,топъл,студен двигател - трудно паля.Някой ако има идея от какво може да е да казва! Cry благодаря предварително.

Аз имах абсолютно същия проблем. При мен беше налягането на горивото. Беше си отишъл регулатора. При теб или е същото или е помпата. Измери си налягането на горивото.
Reply

#3
Може ли някой тогава да ми каже къде се намира този регулатор?А и не знам как се мери налягането на горивото. :oops:
Reply

#4
g_nenchev Wrote:Може ли някой тогава да ми каже къде се намира този регулатор?А и не знам как се мери налягането на горивото. :oops:

Ще ти пусна телефона си на лични. Звънни утре да се разберем нещо.
Reply

#5
Приятели проблема с паленето все още е налице.Някой ако може да помогне ще съм му много благодарен.Ако може някой да ми препоръча дабър сервиз също ще е добре,направо там да я погледнат,че имам и едни колебания в оборотите от време време.Благодаря!
Reply

#6
g_nenchev Wrote:Приятели проблема с паленето все още е налице.Някой ако може да помогне ще съм му много благодарен.Ако може някой да ми препоръча дабър сервиз също ще е добре,направо там да я погледнат,че имам и едни колебания в оборотите от време време.Благодаря!
Пробвай с някаква добавка за почистване на инжекциона, при мен палеше и веднага гаснеше до три пъти при студен двигател, Като му сипах хубав бензин 98 и добавка след около 200 км (т. е. да похарчи поне 20л бензин ) се оправи.
Reply

#7
g_nenchev Wrote:Пичове,помогнете.Много трудно пали.Направо полудявам.Въртя ключа и държа 5-6секунди докато запали.Понякога като успея да я запаля и веднага гасне ако не подам газ.После въртя пак и си пали веднага без проблем.В една тема имаше снимки на някаква джага дето се намира между 1и2 цилиндър.Като я разкача нея,пак същата работа.Няма значение,топъл,студен двигател - трудно паля.Някой ако има идея от какво може да е да казва! Cry благодаря предварително.

Не знам дали си се оправил, но пробвай на бензин с малко по-пълен резервоар. Един монтьор ми каза, че може маркучето което дърпа бензина да се е напукало и при ниско ниво на бензина да гълта въздух и намалява налягането. Аз съм забелязал, че като ми е малко бензина имам такъв проблем.
Reply

#8
g_nenchev Wrote:Пичове,помогнете.Много трудно пали.Направо полудявам.Въртя ключа и държа 5-6секунди докато запали.Понякога като успея да я запаля и веднага гасне ако не подам газ.После въртя пак и си пали веднага без проблем.В една тема имаше снимки на някаква джага дето се намира между 1и2 цилиндър.Като я разкача нея,пак същата работа.Няма значение,топъл,студен двигател - трудно паля.Някой ако има идея от какво може да е да казва! Cry благодаря предварително.

Не знам дали си се оправил, но пробвай на бензин с малко по-пълен резервоар. Един монтьор ми каза, че може маркучето което дърпа бензина да се е напукало и при ниско ниво на бензина да гълта въздух и намалява налягането. Аз съм забелязал, че като ми е малко бензина имам такъв проблем.
Reply

#9
Мани, и аз съм на това дередже и става по-лошо, прави бръм и гасне... и така няколко пъти. Гледаха я на елкон ама всичко било ОК ама пък неще да пали като хората.
Reply

#10
Мани, и аз съм на това дередже и става по-лошо, прави бръм и гасне... и така няколко пъти. Гледаха я на елкон ама всичко било ОК ама пък неще да пали като хората.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)