The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за 940 / 960 ?

#11
Здравей.
И аз постоянно се допитвам с колегите във форума защото не съм твърде компетентен, но все пак мисля че мога да дам мнение.
Имам 3 Волва, 2 от които 9-ки.И 3-те са катафалки и всеки ден са по пътищата.
Та специално за 9-та серия мога да кажа, че е колата която не бих заменил с друга.9-ката е най- култовото Волво поне за мен.
Има дребни неща, които се появяват във времето но са по скоро козметични.Иначе колите са БЕТОН.
За дизела мога само да ти кажа че скоро ще му правим юбилей защото наближава милиона, а си работи като часовник.
Много е важно все пак в какви ръце е била колата.Повечето екземпляри са запазени поне според мен.
А истории за това колко са ме блъскали, от къде съм минавал, и колко са корави тези коли, мога да разказвам много...........но ще е на някоя среща.
С 2-Е ДУМИ ТОВА Е КОЛАТА - УСПЕХ
Reply

#12
Здравей.
И аз постоянно се допитвам с колегите във форума защото не съм твърде компетентен, но все пак мисля че мога да дам мнение.
Имам 3 Волва, 2 от които 9-ки.И 3-те са катафалки и всеки ден са по пътищата.
Та специално за 9-та серия мога да кажа, че е колата която не бих заменил с друга.9-ката е най- култовото Волво поне за мен.
Има дребни неща, които се появяват във времето но са по скоро козметични.Иначе колите са БЕТОН.
За дизела мога само да ти кажа че скоро ще му правим юбилей защото наближава милиона, а си работи като часовник.
Много е важно все пак в какви ръце е била колата.Повечето екземпляри са запазени поне според мен.
А истории за това колко са ме блъскали, от къде съм минавал, и колко са корави тези коли, мога да разказвам много...........но ще е на някоя среща.
С 2-Е ДУМИ ТОВА Е КОЛАТА - УСПЕХ
Reply

#13
Колеги, като собственик на дизеловия вариант на 940 да добавя няколко неща.
Предница, окачване - след закупуването на колата преди около >3 години смених всичките консумативи по предницата за да съм сигурен, че не завися от предишния собственик. След това съм ходил за смяна на кормилни болтове, които се разхлопаха нещо.
Материали по купето - пластмасите са бая здрави. Моята е на 15 години и нищо не скърца нито зиме нито лете. Возията е ненадмината - широко в купето, дупките не ги усеща и с неравностите се справя чудесно.
Добра година - за детски болести трудно можем да говорим имайки в предвид, че е наследник на вече доказания 740 модел. Все пак намери си възможно по-нова и поддържана (те не знам докога ги произвеждат май до 97-а) за да има повечко ресурс да и се кефиш.
Поддръкжа - евтина и лесна. По магазините описани тука във форума имат чаркове, а ако нямат ти докарват с поръчка (което досега не ми се е налагало).
Частите са на нормални цени според мен, не хапят.

Да си кажа - препоръчвам ти тази кола. Моята няма да я продам, а ще я подаря на свако ми. И вече и търся достоен заместник от същата маркаSmile
Reply

#14
Колеги, като собственик на дизеловия вариант на 940 да добавя няколко неща.
Предница, окачване - след закупуването на колата преди около >3 години смених всичките консумативи по предницата за да съм сигурен, че не завися от предишния собственик. След това съм ходил за смяна на кормилни болтове, които се разхлопаха нещо.
Материали по купето - пластмасите са бая здрави. Моята е на 15 години и нищо не скърца нито зиме нито лете. Возията е ненадмината - широко в купето, дупките не ги усеща и с неравностите се справя чудесно.
Добра година - за детски болести трудно можем да говорим имайки в предвид, че е наследник на вече доказания 740 модел. Все пак намери си възможно по-нова и поддържана (те не знам докога ги произвеждат май до 97-а) за да има повечко ресурс да и се кефиш.
Поддръкжа - евтина и лесна. По магазините описани тука във форума имат чаркове, а ако нямат ти докарват с поръчка (което досега не ми се е налагало).
Частите са на нормални цени според мен, не хапят.

Да си кажа - препоръчвам ти тази кола. Моята няма да я продам, а ще я подаря на свако ми. И вече и търся достоен заместник от същата маркаSmile
Reply

#15
9-ката според мен е култова. Друга кола никога не ме е кефила толкова.Някой ден може би ще имам v70 cross country, но никога няма да забравя 9-ката.Никога няма да има друго такова комби - ВОЛВО
ПОНЕ СПОРЕД МЕН
Reply

#16
9-ката според мен е култова. Друга кола никога не ме е кефила толкова.Някой ден може би ще имам v70 cross country, но никога няма да забравя 9-ката.Никога няма да има друго такова комби - ВОЛВО
ПОНЕ СПОРЕД МЕН
Reply

#17
Аз се возя в 960! Седан, както е известно! Специално изпълнение.
Имам и 850 комби.
Мога да направя несравнимо сравнение! Въпреки, че и двете много ги обичам!
960 е като голяма презокеанска яхта! Меко и плавно возене. Държелива на тежкия ми крак! Автомата те изстрелва във спортния режим! Тогава, тия 204 коня се усещат действително! Пък е готино да покараш зимата със зимния режим, и дори с летни гуми не е страшно...
Ако си тарикат да си я пазиш ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЕ!
Разхода при каране по устав е страхотен: извънградско - 8,5 ; смесен режим (градско, селско) - 11,5 ; но само градско е страшно защото си все над 15.
Препоръчвам ти такава кола!
Дори, ако разхода ти е голям, тази машина добре понася газови уретби, което аз лично не препоръчвам...
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#18
Аз се возя в 960! Седан, както е известно! Специално изпълнение.
Имам и 850 комби.
Мога да направя несравнимо сравнение! Въпреки, че и двете много ги обичам!
960 е като голяма презокеанска яхта! Меко и плавно возене. Държелива на тежкия ми крак! Автомата те изстрелва във спортния режим! Тогава, тия 204 коня се усещат действително! Пък е готино да покараш зимата със зимния режим, и дори с летни гуми не е страшно...
Ако си тарикат да си я пазиш ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЕ!
Разхода при каране по устав е страхотен: извънградско - 8,5 ; смесен режим (градско, селско) - 11,5 ; но само градско е страшно защото си все над 15.
Препоръчвам ти такава кола!
Дори, ако разхода ти е голям, тази машина добре понася газови уретби, което аз лично не препоръчвам...


Attached Files
.rar   201206A0.rar (Size: 15.25 MB / Downloads: 7)
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)