The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОМОГНЕТЕ МИ,МОЛЯ!!!

#1
Здравейте,колеги.
Карам Волво С40, 97 г., 140 к.с. Преди няколко дни ми се появи някакъв странен звук отпред в дясно при ускоряване, някакъв звук все едно от вибрация, появи се след един дъжд. тогава много силно се чуваше,сега вече е умерен звука,но винаги като натисна газта малко повече и се появява.
Друг проблем,на който досега не съм намерил разрешение е,че доста честно ми свети жълтата лапма на таблото дето показва че нямам спирачна течност на ABS, но казанчето е пълно до горе. Поне така четох,че тази лампа това означавала. Прилича на жълто слънце все едно като я гледаш,много е дразнеща,особено като свети нон-стоп, на моменти спира.
Някакви препоръки? Благодаря предварително.
Reply

#2
Здравейте,колеги.
Карам Волво С40, 97 г., 140 к.с. Преди няколко дни ми се появи някакъв странен звук отпред в дясно при ускоряване, някакъв звук все едно от вибрация, появи се след един дъжд. тогава много силно се чуваше,сега вече е умерен звука,но винаги като натисна газта малко повече и се появява.
Друг проблем,на който досега не съм намерил разрешение е,че доста честно ми свети жълтата лапма на таблото дето показва че нямам спирачна течност на ABS, но казанчето е пълно до горе. Поне така четох,че тази лампа това означавала. Прилича на жълто слънце все едно като я гледаш,много е дразнеща,особено като свети нон-стоп, на моменти спира.
Някакви препоръки? Благодаря предварително.
Reply

#3
Здравей колега, по първия ти въпрос не мога да ти кажа нищо, но по втория въпрос това, което казваш е нещо съвсем различно от проблем с АBC. Тази лампа, която изглежда като слънце показва, че имаш изгоряла някоя важна крушка- светлини, стопове, мигачи. Провери ги, смени изгорялата крушка и досадната лампа на таблото ти ще спре да свети.
Чао и безаварийно шофиране.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
Здравей колега, по първия ти въпрос не мога да ти кажа нищо, но по втория въпрос това, което казваш е нещо съвсем различно от проблем с АBC. Тази лампа, която изглежда като слънце показва, че имаш изгоряла някоя важна крушка- светлини, стопове, мигачи. Провери ги, смени изгорялата крушка и досадната лампа на таблото ти ще спре да свети.
Чао и безаварийно шофиране.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#5
Коя точно лампа ти свети?
Така както описваш проблема, възможно е спирачният апарат да е клеясал и да ти опират накладките в диска.
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#6
Коя точно лампа ти свети?
Така както описваш проблема, възможно е спирачният апарат да е клеясал и да ти опират накладките в диска.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#7
Тази вибрация като караш с определена скорост ли се получава?
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#8
Тази вибрация като караш с определена скорост ли се получава?
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#9
мерси за съветите колеги.
Свети ми лампата под оборотомера дето е. 4-тата на първия ред от ляво на дясно, сега видях какво сте ми писали. Вчера брат ми ми каза,че е изгорял единия стоп, лампа от 21W, а аз си мислех че имам проблем със спирачките, нещо съм се заблудил.
Забелязах че и паркинг габаритите не работят (като е загасена колата с пуснат мигач), трябва да видя къде се намира бушона да го сменя и него.
Иначе шума отпред си стой, даже вчера един колега си закарах след работа и той ме пита какъв е този шум.
Получава се при определени ситуации, не е постоянен, на свободна при движение ( нарочно пробвах) и на място го няма изобщо. Само при движение, когато тръгвам или ускорявам отведнъж, звука е от дясно отпред, нещо като шум от вибрация при най-малкото натоварване.
Reply

#10
мерси за съветите колеги.
Свети ми лампата под оборотомера дето е. 4-тата на първия ред от ляво на дясно, сега видях какво сте ми писали. Вчера брат ми ми каза,че е изгорял единия стоп, лампа от 21W, а аз си мислех че имам проблем със спирачките, нещо съм се заблудил.
Забелязах че и паркинг габаритите не работят (като е загасена колата с пуснат мигач), трябва да видя къде се намира бушона да го сменя и него.
Иначе шума отпред си стой, даже вчера един колега си закарах след работа и той ме пита какъв е този шум.
Получава се при определени ситуации, не е постоянен, на свободна при движение ( нарочно пробвах) и на място го няма изобщо. Само при движение, когато тръгвам или ускорявам отведнъж, звука е от дясно отпред, нещо като шум от вибрация при най-малкото натоварване.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)