The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
440 B18FT КАКВОТО ПОЖЕЛАЕТЕ ОТ НЕГО!

#41
а кокобокомоко и вил4ар99 могат да си направят една тема и да си ритат под капаците ,да яздат кубилки и каквото си пожелаят :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:

СТИГА "МОДЕРАТОРИТЕ" (АКО ИМА ТАКИВА И СЛЕДЯТ КАКВО И КАК СЕ ПИШЕ В ТОЗИ ИНАЧЕ ИНТЕЛИГЕНТЕН ФОРУМ) ДА ВИ РАЗРЕШАТ :wink: :?:
Reply

#42
а кокобокомоко и вил4ар99 могат да си направят една тема и да си ритат под капаците ,да яздат кубилки и каквото си пожелаят :!: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:

СТИГА "МОДЕРАТОРИТЕ" (АКО ИМА ТАКИВА И СЛЕДЯТ КАКВО И КАК СЕ ПИШЕ В ТОЗИ ИНАЧЕ ИНТЕЛИГЕНТЕН ФОРУМ) ДА ВИ РАЗРЕШАТ :wink: :?:
Reply

#43
Здрасти!Не! Интересува ме това което е под контактния ключ моят е нагорял -предполагам и не дава контакт понякога..по точно дава контакт когато си иска(поправяха го 3 пъти и все така) -колата ми е по стара от твоята 89 година за това питам:ако не си имал проблем бих го купил на доверие-както го продаваш в комплект или поотделно.
Ако не те затруднявам дай ми цена за тая джаджа и за другите 2 неща-стъпковото моторче и алтернатора.Поздрав!
П.С.
В кой град се намираш?
Мога да се срешна с теб и на място да купя още неща!
Reply

#44
Здрасти!Не! Интересува ме това което е под контактния ключ моят е нагорял -предполагам и не дава контакт понякога..по точно дава контакт когато си иска(поправяха го 3 пъти и все така) -колата ми е по стара от твоята 89 година за това питам:ако не си имал проблем бих го купил на доверие-както го продаваш в комплект или поотделно.
Ако не те затруднявам дай ми цена за тая джаджа и за другите 2 неща-стъпковото моторче и алтернатора.Поздрав!
П.С.
В кой град се намираш?
Мога да се срешна с теб и на място да купя още неща!
Reply

#45
От София съм ! 0896 131 616 звънкай и ще се оговорим :!: :wink:
Reply

#46
От София съм ! 0896 131 616 звънкай и ще се оговорим :!: :wink:
Reply

#47
Е, ся колега може ли така да ни обиждаш, бива ли такова нещо за иаче толкова културната ти личност?
Нали се сещаш с тоя тон дето си тръгнал, че нищо няма да постигаш.
Освен това айде аз да не се заяждам щото тая тема е за купува/продава ама айде...
Reply

#48
Е, ся колега може ли така да ни обиждаш, бива ли такова нещо за иаче толкова културната ти личност?
Нали се сещаш с тоя тон дето си тръгнал, че нищо няма да постигаш.
Освен това айде аз да не се заяждам щото тая тема е за купува/продава ама айде...
Reply

#49
ХАЙДЕ : :clock: :clock: :clock:

врати ;
машинки ;
брави ;
ключалки ;
ел огледала ;
фарове ;
стопове ;
стъкла (предното е със оригинална синя лента горе) ;
брони ;
капаци[преден ,заден (стъкло нагревател ел ключалка + спойлер) ]
седалки (+предното барче)
табло

тел. 0896 131 616
Reply

#50
ХАЙДЕ : :clock: :clock: :clock:

врати ;
машинки ;
брави ;
ключалки ;
ел огледала ;
фарове ;
стопове ;
стъкла (предното е със оригинална синя лента горе) ;
брони ;
капаци[преден ,заден (стъкло нагревател ел ключалка + спойлер) ]
седалки (+предното барче)
табло

тел. 0896 131 616
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)