The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ветробранни - на вниманието на администратора

Бойко, първата снимка огледална ли е или новата ти кола е с десен волан?
Big Grin
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

Тони, последната е моята ... дето е без черни лайсни по бронята отзад. А другите са от английски сайт, че съм снимал моята, но си разчиствах снимките от компа и ... съм почистил май и фордляка :roll:
И не съм го снимал, защото не го намирам за кой знае колко естетичен.
Абе: по-ново превозно средство... с което просто се слях с тълпата и нещо не съм във възторг кой знае колко, освен ... от харча...
Малко инфо в интернет и т.н. разни несгоди, а вече има по-нов модел...

Сори за спама... бай Любене! :twisted:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

чакам до обяд да потвърдите поръчките си, това ще рече да имате готовност и да ми пратите пари.
Бойч твоите са тези които гледахме FORD MONDEO 5d 12/2000r.> (+OT) COMBI 15250 63.00
така че направо ги заръчвам.
Няма да правя непотвърдени поръчки и да затварям мой средства, тъй като правя баня в момента и всеки лев ми е от нужда. Cry
Reply

За Типото ако може да поръчаш - поръчвай и да ти пращаме парите :lol: :lol: :lol:
Reply

ico850 Wrote:За Типото ако може да поръчаш - поръчвай и да ти пращаме парите :lol: :lol: :lol:
За типото ще поръчаме, от фирмата ми казаха че крайния срок е утре към 11часа, така че който има да поръчва да ми се обади по телефона (няма да съм в офиса). 0885 714 322
Поръчал съм на Бойч и за типото.
Приятна вечер
Reply

Поръчани са за:
Бойч - платени
Ицо за типото
stivmar - С40 само предни
Мислех да комбинирам да поръчам и задни (за В40) но се оказа че не стават. Така че Стойо ще получиш моите някой ден и без това си ги разхождам в багажника.
Сумите които трябва да ми преведете са цените от таблицата -15%.
Ще ви ги пратя за ваша сметка със застраховка
Като има яснота кога ще дойдат, ще пиша отново
Reply

Luben Manev Wrote:Поръчани са за:
Бойч - платени
Ицо за типото
stivmar - С40 само предни
Мислех да комбинирам да поръчам и задни (за В40) но се оказа че не стават. Така че Стойо ще получиш моите някой ден и без това си ги разхождам в багажника.
Сумите които трябва да ми преведете са цените от таблицата -15%.
Ще ви ги пратя за ваша сметка със застраховка
Като има яснота кога ще дойдат, ще пиша отново
Любо, за мен въобще не се притеснявай. Като се видим на тазгодишната национална среща ще обменим ветробран с/у ракия.Дори и без ветробран ракията ти е приготвена и те чака и отлежава ли отлежава....... Big Grin Big Grin Big Grin
Поздрави от мен.
Reply

Здравей, колега!
Превел съм парите по сметката, която си дал по-горе.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

Ветробраните са пристигнали днес ще ги взема
Бойч когато ти е удобно мини да си ги вземеш, Ицо с теб как да процедираме? Наложен платеж?
stivmar с теб предполагам както се разбрахме?
Имам ли ти служебниа адрес? пусни го пак за всеки случай както и телефон за връзка
Reply

ddxdd онези ветробрани те чакат, когато решиш.
tonyfireman - дай да ти пращам и твоите.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)