The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ветробранни - на вниманието на администратора

#41
ddxdd Wrote:Последно кои ще събира парите. За да се оглеждаме за него по кръчмите Big Grin Big Grin Big Grin

Ей тука не мога да не кажа "Който пита" :lol: :lol: :lol:
Reply

#42
ddxdd Wrote:Последно кои ще събира парите. За да се оглеждаме за него по кръчмите Big Grin Big Grin Big Grin

Ей тука не мога да не кажа "Който пита" :lol: :lol: :lol:
Reply

#43
Става ама гледите да е до петък , че съм на вечеринка с приятели та да почерпя. :ctf2:
Reply

#44
Става ама гледите да е до петък , че съм на вечеринка с приятели та да почерпя. :ctf2:
Reply

#45
не мога да си едитна първия пост, та за това пиша в края.


Колеги, моля за внимание.
До тук желаещите сме тези

Luben Manev – предни В40 – 48лв
bell предни С40 – 48лв
lambi293 комплект 460/95 – 63лв
100Y0 комплект В40 -63лв
tonyfireman Комплект В70- 63лв
Meto комплект В40 – 63лв
Kalchev_Vn комплект В40 – 63лв
sasho_bg3 2 комплекта 460 – 2*63=126лв
BOYCH комплект 850 – 63лв
ico850 комплект 850 – 63лв
ddxdd комплект за В40 и комплект за 850 – 2*63=126лв

Ветробранните са марка heko – сиво кафеникави
Моля погледнете дали тоно това искате, предни - само за предните стъкла, комплект - за 4 врати

Параметрите на сделката са следните. Поръчвам дават ми 10-15% отстъпка, някой отива и взима всичко и плаща, след това препраща насам натам. Русе и Бургас видях.
За в бъдеще, други колеги ако искат, по същия начин
Ако някой от УС може да ми помогне ще е чудесно, т.е предлагаите как да стане
може да ми пишете тук, може да ме търсите на 0885 714 322
Поръчката ще бъде направена в петък!
Reply

#46
не мога да си едитна първия пост, та за това пиша в края.


Колеги, моля за внимание.
До тук желаещите сме тези

Luben Manev – предни В40 – 48лв
bell предни С40 – 48лв
lambi293 комплект 460/95 – 63лв
100Y0 комплект В40 -63лв
tonyfireman Комплект В70- 63лв
Meto комплект В40 – 63лв
Kalchev_Vn комплект В40 – 63лв
sasho_bg3 2 комплекта 460 – 2*63=126лв
BOYCH комплект 850 – 63лв
ico850 комплект 850 – 63лв
ddxdd комплект за В40 и комплект за 850 – 2*63=126лв

Ветробранните са марка heko – сиво кафеникави
Моля погледнете дали тоно това искате, предни - само за предните стъкла, комплект - за 4 врати

Параметрите на сделката са следните. Поръчвам дават ми 10-15% отстъпка, някой отива и взима всичко и плаща, след това препраща насам натам. Русе и Бургас видях.
За в бъдеще, други колеги ако искат, по същия начин
Ако някой от УС може да ми помогне ще е чудесно, т.е предлагаите как да стане
може да ми пишете тук, може да ме търсите на 0885 714 322
Поръчката ще бъде направена в петък!
Reply

#47
Седалището на фирмата която ги доставя в кой град е?Ако е в София,трябва да има и един който ще събира парите.Вили,имаш ли нещо против да поемеш този ангажимент?
Reply

#48
Седалището на фирмата която ги доставя в кой град е?Ако е в София,трябва да има и един който ще събира парите.Вили,имаш ли нещо против да поемеш този ангажимент?
Reply

#49
седалището е в София, аз мога да събирам пари (ако ми имате доверие разбира се) при следните условия
На място в моя офис (софия, Лозенец), или по банков път
дават ни по голяма отстъпка ако не се разправят с дистрибуцията, демек един отива и взима всички неща и от там насетне се оправя.
Ако смятате че цялата схема не си струва и е голяма разправия да разтураме седянката и всеки да си поръчва сам, както прецените. За тази група която сме се събрали до момента не ми е проблем да организирам нещата, за в бъдеще обаче няма да стане.
Аз и за това исках например чичо Бойч Smile да отиде в офиса на фирмата да поговорят и да се направя отстъпка по принцип, а не заради количество.
Аз това можах да направя
Reply

#50
седалището е в София, аз мога да събирам пари (ако ми имате доверие разбира се) при следните условия
На място в моя офис (софия, Лозенец), или по банков път
дават ни по голяма отстъпка ако не се разправят с дистрибуцията, демек един отива и взима всички неща и от там насетне се оправя.
Ако смятате че цялата схема не си струва и е голяма разправия да разтураме седянката и всеки да си поръчва сам, както прецените. За тази група която сме се събрали до момента не ми е проблем да организирам нещата, за в бъдеще обаче няма да стане.
Аз и за това исках например чичо Бойч Smile да отиде в офиса на фирмата да поговорят и да се направя отстъпка по принцип, а не заради количество.
Аз това можах да направя
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)