The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за покупка на s40

#1
Здравейте колеги,
реших да си копувам волво, но не знам много подробности за тея машини Smile
За сега съм се спрял на S40 та ме интересуват няколко неща:
1. При покупката на кола на старо за какви неща да гладам(нали всяка кола си има специфични проблеми и тн. дет рябва човек да ги знае предварително)
2. Много ми се иска да е автоматик, че с тия задръствания в София ми писна-та здрави ли са автоматиците,какво да им гледам и как да проверя здрава ли е ск. кутия
3.Много ме плашат,че са има скъпи частите на тея коли, та ще ми е от полза ако ми дадете примерни цени за :съединител,окачване, смяна на ремъци и т.н.

П.С - Достатъчно технически грамотен съм, така че ще се радвам на професионални и изчерпателни отговори Smile

Мерси и поздрави на всички бъдещи колеги!
Reply

#2
Здравейте колеги,
реших да си копувам волво, но не знам много подробности за тея машини Smile
За сега съм се спрял на S40 та ме интересуват няколко неща:
1. При покупката на кола на старо за какви неща да гладам(нали всяка кола си има специфични проблеми и тн. дет рябва човек да ги знае предварително)
2. Много ми се иска да е автоматик, че с тия задръствания в София ми писна-та здрави ли са автоматиците,какво да им гледам и как да проверя здрава ли е ск. кутия
3.Много ме плашат,че са има скъпи частите на тея коли, та ще ми е от полза ако ми дадете примерни цени за :съединител,окачване, смяна на ремъци и т.н.

П.С - Достатъчно технически грамотен съм, така че ще се радвам на професионални и изчерпателни отговори Smile

Мерси и поздрави на всички бъдещи колеги!
Reply

#3
А, защо точно S40, а не S60? По принцип май дават повече проблеми 40-ките. Не, че съм имал, но така съм чувал от "Велики познавачи и разбирачи" :gib: 8)
Reply

#4
А, защо точно S40, а не S60? По принцип май дават повече проблеми 40-ките. Не, че съм имал, но така съм чувал от "Велики познавачи и разбирачи" :gib: 8)
Reply

#5
Ами главно заради цената става въпрос за волво 1997-1999 г.
То много ясно,че искам s60 амааааааа....... нема $$$$$$
Reply

#6
Ами главно заради цената става въпрос за волво 1997-1999 г.
То много ясно,че искам s60 амааааааа....... нема $$$$$$
Reply

#7
Чакай че незнам какви проблеми има със С40-те, мойта вече трета година я търкалям имам около 50 000 навъртяни с нея и освен основните неща по подръжката нищо друго засега не се е обаждало(да чукна на дърво). Колата хич не е зле най-големия недостатък за мен е че малко малка ми идва. Замисли се за комби вариянта.
Reply

#8
Чакай че незнам какви проблеми има със С40-те, мойта вече трета година я търкалям имам около 50 000 навъртяни с нея и освен основните неща по подръжката нищо друго засега не се е обаждало(да чукна на дърво). Колата хич не е зле най-големия недостатък за мен е че малко малка ми идва. Замисли се за комби вариянта.


Attached Files
.rar   Camera.rar (Size: 1.02 MB / Downloads: 1)
Reply

#9
Защо не се поровиш на търсачка - има много неща изговорено за този модел. Принципно са приятни за каране, нали имам такава Big Grin частите не бих казал че са по скъпи от на конкуренцията, в МПф цените са малко по различни но пък ние си знаем и други сервизи.
Reply

#10
Защо не се поровиш на търсачка - има много неща изговорено за този модел. Принципно са приятни за каране, нали имам такава Big Grin частите не бих казал че са по скъпи от на конкуренцията, в МПф цените са малко по различни но пък ние си знаем и други сервизи.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)