The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo загатна за новото поколение S60

#1
Производителят пусна първия тийзър на концептуалната версия, която ще бъде представена на Автосалон Детройт в началото на следващата година

Шведската автомобилна компания Volvo представи първите официални снимки "тийзъри" на следващото поколение S60, който е представител на средния луксозен клас.

Визията предлага един агресивен дизайн, съчетан със стилистиката на Volvo. Едновременно с това от компанията уверяват, че новото S60 ще бъде с най-изявен спортен характер от всички модели представени досега в гамата им.

Като произведение на изкуството централната конзола в интериора на концепцията е направена ръчно от специалното орефорско стъкло, което за съжаление едва ли ще видим в производствената версия.

Очаква се готовият модел да се появи на пзарите през 2010 г.

Снимка 1
Снимка 2

Източник : www.ipo.bg
Reply

#2
Производителят пусна първия тийзър на концептуалната версия, която ще бъде представена на Автосалон Детройт в началото на следващата година

Шведската автомобилна компания Volvo представи първите официални снимки "тийзъри" на следващото поколение S60, който е представител на средния луксозен клас.

Визията предлага един агресивен дизайн, съчетан със стилистиката на Volvo. Едновременно с това от компанията уверяват, че новото S60 ще бъде с най-изявен спортен характер от всички модели представени досега в гамата им.

Като произведение на изкуството централната конзола в интериора на концепцията е направена ръчно от специалното орефорско стъкло, което за съжаление едва ли ще видим в производствената версия.

Очаква се готовият модел да се появи на пзарите през 2010 г.

Снимка 1
Снимка 2

Източник : www.ipo.bg
Reply

#3
Е, с две врати не вярвам да е. Иначе изглежда добре. Smile
Reply

#4
Е, с две врати не вярвам да е. Иначе изглежда добре. Smile
Reply

#5
то и ХС60 беше с такава стъклена конзола на изложението преди година, ама не влезе в серийно производство, а тези снимки ми изглеждат малко като фантазия на някой ентусиаст студент Smile
Reply

#6
то и ХС60 беше с такава стъклена конзола на изложението преди година, ама не влезе в серийно производство, а тези снимки ми изглеждат малко като фантазия на някой ентусиаст студент Smile
Reply

#7
Прилича ми на пежо 607 Big Grin
Reply

#8
Прилича ми на пежо 607 Big Grin
Reply

#9
На мен лично ми прилича на Aston Martin DB9 http://www.leblogauto.com/images/2005ast...indbr9.gif :roll:
Reply

#10
На мен лично ми прилича на Aston Martin DB9 http://www.leblogauto.com/images/2005ast...indbr9.gif :roll:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)