The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се свестен газаджия - за фабричните АГУ на 4хх Виале

#1
Колеги кажете при кой ходите - Пламен от Горубляне затворил вече ...
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#2
ves_o Wrote:Колеги кажете при кой ходите - Пламен от Горубляне затворил вече ...
Значи да го трия този адрес в темата "Магазини Сервизи и Морги за части на VOLVO и RENO "

Няма да е лошо да се намери пак майстор по тази част - който найстина да си разбира от работата и да не ни товари излишно!

Ако дадете ТУК в тази тема на такива адреси - ще ги кача при адресите - след проверка и от други клубари.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Баща ми днес му е звънял и Пламен е казал, че спира да работи...Аз друг не знам, който да разбира като него...
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#4
А при Пламен имало ли е уреди или нещо с което да се различава от "кварталния газаджия" - с отверка и ушЕ!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
пробваи при тоя в Хаджията, дал съм адреса и снимка на картата в една друга тема, аз съм доволен от момчетата.
Edit: Ето я картата
Двам и още един в Сухата река, имат 3 гаража и мисля техноката им е добра но аз не разбирам.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Efri 740 Wrote:А при Пламен имало ли е уреди или нещо с което да се различава от "кварталния газаджия" - с отверка и ушЕ!
Аз съм ходил за малки ремонти, не съм видял някакви уреди, но определено се различава от кварталния майстор като например Тодор от Фулдата при Зоологическата, който се изненада, че минавала сама на газ като я запалиш и се питаше къде ли бил изпарителя, че не го виждал :lol: Просто Пламен мисля че е инженер и освен това има достатъчно голям опит с такива машинки
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#7
Не би трябвало да имаш никакви проблеми с тази уредба, ако изпарителя е за смяна - в адресите или в дира имаше инфо за италиянски мембрани и гумички, ако е стъпковото моторче - вади се и се чисти, замерва се да дава около 50 ома и на 2-те бобинки, ако още имаш проблеми изпарителя да се настрои как да е да дава около 1 бар на изхода, дърпаш си пепелника, вадиш от там 2 свързани кабела - син с бяла ивица и черен, разкачаш ги за секунди да се зададе отначало на газовата да се самообучава, закачш ги и газ...
Едит: На който и майстор да се довериш, след като го няма Пламен е добре да си разпечаташ най важните неща от прикачените, поне схемата на електрониката със сигурност си я носи в колата.


Attached Files
.zip   Vialle.zip (Size: 834.62 KB / Downloads: 521)
Reply

#8
цитат от друг форум
здравеите колеги искам да ви кажа че малко преместихме сервиза на ул.къкринско ханче и ул. филип тотю това се на мира в квартал хаджи димитър до хлебозавода телефона ми е актуален но щте дам и други 0878-100-553 и 0889-81-53-99
a oт тази седмица се надявам да ми доиде и стенда


...автогаз сервиз Княжево. Намира се на шосето за Перник, малко след двата светофара при последната спирка (колелото) на трамвай № 5 вляво. Гледате за боядисани в синьо врати. Телефона е 0888 749 795. В него са двама много, ама много свестни пичове - Павката и Лъчо. Сега ще поясня защо:
След много четене по форуми и къде ли не още из нета, след много питане на познати и приятели..................430 лева ми взеха. В тях влизат и парите за узаконяване на бутилката.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#9
..
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
unicata Wrote:пробваи при тоя в Хаджията, дал съм адреса и снимка на картата в една друга тема, аз съм доволен от момчетата.
Edit: Ето я картата
Двам и още един в Сухата река, имат 3 гаража и мисля техноката им е добра но аз не разбирам.
Така...Днес най-накрая намерих време да отида до този в Хаджи Димитър - пълна трагедия по отношение на моята АГУ - те не правели такива. Баща ми ходи преди време и беше доволен, ама неговата е слагана допълнително и си е нормална. Затова подчертавам - трагедия относно стандартна фабрична АГУ Виале на Волво 440 от Холандия. Пратиха ме при другие на Владимир Вазов в Левски Г...Отидох и там - тотално отчаяние!Един младеж го мързеше да гледа и ми каза, че тоя изпарител (след като му показах къде е) бил много сложен и той не се наемал да я прави. Шефа му го ръчкаше да попровери, но така и нищо не направи. Та това е, може би са добри за нормални уредби, имаше доста таксита, но за наште хич ги няма явно.
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)