The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Течни вериги ?!?!?

#1
Здравейте колеги. Преди няколко дни във в-к "24часа" имаше статия за течен спрей вместо вериги в 400милилитра опаковка. Виждал ли е някой нещо подобно по магазини и бензиностанции?!? Ако пък някой е ползвал подобно нещо, нека да сподели. Пускам темата, защото с моя размер зимни гуми 195/60/15 просто няма място за обикновени вериги.
Reply

#2
Здравейте колеги. Преди няколко дни във в-к "24часа" имаше статия за течен спрей вместо вериги в 400милилитра опаковка. Виждал ли е някой нещо подобно по магазини и бензиностанции?!? Ако пък някой е ползвал подобно нещо, нека да сподели. Пускам темата, защото с моя размер зимни гуми 195/60/15 просто няма място за обикновени вериги.
Reply

#3
Спрейове съм виждал, но колко вършат работа не знам.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#4
Спрейове съм виждал, но колко вършат работа не знам.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#5
Кажи къде си виждал такива спрейове, в Зарата или другаде, ако е при вас да си купя?!?
Reply

#6
Кажи къде си виждал такива спрейове, в Зарата или другаде, ако е при вас да си купя?!?
Reply

#7
абе що се занимавате със щуротии. едни вериги са 20-40 лв и ти служат с години. не заемат кой знае колко място, след 5-6 опита се слагат и свалят за норматив, макс 5 минути и си потеглил.
що си правите разни експерименти не мога да разбера????
Reply

#8
абе що се занимавате със щуротии. едни вериги са 20-40 лв и ти служат с години. не заемат кой знае колко място, след 5-6 опита се слагат и свалят за норматив, макс 5 минути и си потеглил.
що си правите разни експерименти не мога да разбера????
Reply

#9
Свилене, аз съм написал по-горе, защо търся такова решение. Просто Н Я М А място за вериги пък и не съм толкова луд, че да слагам вериги на нови зимни гуми, ама върви го обяснявай това на шапкарите, като решиш да минаваш прохода Шипка например. Ако имам такъв спрей поне ще опитам да видя дали ще върши работа най-вече пред пътните блюстители на реда. Дали ще имам успех.......само мога да гадая, но нормални вериги не мога да сложа.
Reply

#10
Свилене, аз съм написал по-горе, защо търся такова решение. Просто Н Я М А място за вериги пък и не съм толкова луд, че да слагам вериги на нови зимни гуми, ама върви го обяснявай това на шапкарите, като решиш да минаваш прохода Шипка например. Ако имам такъв спрей поне ще опитам да видя дали ще върши работа най-вече пред пътните блюстители на реда. Дали ще имам успех.......само мога да гадая, но нормални вериги не мога да сложа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)