The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво850 2.0 20V на части

#21
копчетата за стъклата и огледалата с контролера.само предните врати са с ел стъкла тоест 2 не 4 копчета за стъклата.релето за тихите обороти дв 2.0бенз.тръбата от въздушния филтър до дв.копчето на таблото за регулиране на въздушния поток
Reply

#22
Колега интересувам се от дебитомера и радиатора, налични ли са и цени, а също тел. за връзка и къде се намира колата?
Reply

#23
����POMPI4KA ZA PRASKANE NA TE4NOST NA PREDNOTO STAKLO IMA LI I AKO DA CENATA KAKVA E,��� I RADIATOR NA KLIMATIKA VAN6EN S CENA AKO GO IMA6,SAJALQVAM ZA LATINICA ...NEMSKI KOMP I LUDA RABOTA
Reply

#24
joro the driver 17 Wrote:����POMPI4KA ZA PRASKANE NA TE4NOST NA PREDNOTO STAKLO IMA LI I AKO DA CENATA KAKVA E,��� I RADIATOR NA KLIMATIKA VAN6EN S CENA AKO GO IMA6,SAJALQVAM ZA LATINICA ...NEMSKI KOMP I LUDA RABOTA
Здравей имам я помпичката а за цената каквото дадеш аз съм монтьор не съм търговец Confusedupz:
радиатора цъфна преди доста време съжалявам че не мога да ти помогна драсни в купувам но сложи снимка че са няколко вида успех
Reply

#25
stefpetkov Wrote:
joro the driver 17 Wrote:����POMPI4KA ZA PRASKANE NA TE4NOST NA PREDNOTO STAKLO IMA LI I AKO DA CENATA KAKVA E,��� I RADIATOR NA KLIMATIKA VAN6EN S CENA AKO GO IMA6,SAJALQVAM ZA LATINICA ...NEMSKI KOMP I LUDA RABOTA
Здравей имам я помпичката а за цената каквото дадеш аз съм монтьор не съм търговец Confusedupz:
радиатора цъфна преди доста време съжалявам че не мога да ти помогна драсни в купувам но сложи снимка че са няколко вида успех
���mnogo blagodarq za barziq otgovor,zaminavam za varna v komandirovka i sled 10 dni 6ti pi6a kak da mi q prati6 ili az da doida 6toto 4esto patuvam do sofiq,a za cenata 10/15 lv kak ti zvu4i 6toto nqmam predstava ama za nova mi iskat 30lv ta smetnah 4e 10 ina lv ili 15 e ok...ti kaji ,a kato se varna ot komandirovka 6te q vzema
Reply

#26
Съжалявам колега но някой си е взел помпичката без аз да знам
Reply

#27
Здравей колега.
Трябва ми радиатора, днес моя се спука, кажи цена и къде да те търся.
Reply

#28
имам го здрав си е 120 кинта как е ? номера ми е 0898844831
Reply

#29
благодаря, купих го нов, а случайно да имаш дебитомер
Reply

#30
Отдавна го дадох
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)