The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колона от София към Пловдив на 21.12.08г.

#11
Ето къде се намира ресторант "Каменград". На пресечната точка на ул."Поручик Боян Ботев" и ул."Димитър Ризов":
http://bgmaps.com/map.aspx?sid=b5b2fac5d...itsearch=1
Reply

#12
Ето къде се намира ресторант "Каменград". На пресечната точка на ул."Поручик Боян Ботев" и ул."Димитър Ризов":
http://bgmaps.com/map.aspx?sid=b5b2fac5d...itsearch=1
Reply

#13
Еххх няй-вероятно няма да мога да дойда Cry .99% е вероятно да съм на работа Confusedhock: :evil:
Reply

#14
Еххх няй-вероятно няма да мога да дойда Cry .99% е вероятно да съм на работа Confusedhock: :evil:
Reply

#15
gadnia_metal Wrote:както повечето знаят като се влезе в пловдив се минава покрай мен. тъй като мисля да се наливам доволно с бири предлагам да ме заберете пътем, ако има място в нечии багажник, за да ви покажа пътя и после да ме върнете обратно.
как само гениално го измислих Big Grin

Да минем бре Метъле,ама и Аз самия няма да знам къде съм,камо ли да мина и натоваря ... Big Grin Big Grin Big Grin

Пък и ако стигна до Пловдив,сигурно няма да има място и в багажника. :roll: :roll:

Но ако кажеш,ще си сложа багажника за ските и тъкмо ще пробваме издръжливостта му.

(седи си Метъла обут със ските и готов за старт,най-малко ще пробва обтекаемия скиорски костюм и новия си шлем...)
Reply

#16
Ще съм благодарен ако някой комшия закара и моя пиянски задник щото не смятам да съм трезвеник на тая среща. Илиев, ти как си с местата при теб?
Reply

#17
raceteam Wrote:Еххх няй-вероятно няма да мога да дойда Cry .99% е вероятно да съм на работа Confusedhock: :evil:
Дамм определено няма да мога да дойда :tfrag: на работа съм :minigun: :tfrag: :gib: :evil:
Reply

#18
Kangalov Wrote:
gadnia_metal Wrote:както повечето знаят като се влезе в пловдив се минава покрай мен. тъй като мисля да се наливам доволно с бири предлагам да ме заберете пътем, ако има място в нечии багажник, за да ви покажа пътя и после да ме върнете обратно.
как само гениално го измислих Big Grin

Да минем бре Метъле,ама и Аз самия няма да знам къде съм,камо ли да мина и натоваря ... Big Grin Big Grin Big Grin

Пък и ако стигна до Пловдив,сигурно няма да има място и в багажника. :roll: :roll:

Но ако кажеш,ще си сложа багажника за ските и тъкмо ще пробваме издръжливостта му.

(седи си Метъла обут със ските и готов за старт,най-малко ще пробва обтекаемия скиорски костюм и новия си шлем...)

ааааааааааа моля, моля, аз на ски не се качвам. но идеята ми харесва и без това съм приготвил вече дъската, можем да се пробваме Big Grin

пп: виж ми аватара, става и да ме теглиш на буксир :wink:
Reply

#19
gadnia_metal Wrote:пп: виж ми аватара, става и да ме теглиш на буксир :wink:

Да бе и после да пишат във пресата за неидентифицирани летящи обекти над Пловдив ... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#20
Пангев Wrote:Ще съм благодарен ако някой комшия закара и моя пиянски задник щото не смятам да съм трезвеник на тая среща. Илиев, ти как си с местата при теб?
С моя задниците станаха два Big Grin (да не кажа гъ.ове)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)