The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно габаритите на S40 98'

#1
Здравейте,

Имам следния въпрос, Когато включа само на габарити и махна ключа от патрона, нормално ли е да ми светят само габаритите които са във фара :x
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#2
да при мен също е така , само като си на къси и извадиш ключа гасне всичко .
Reply

#3
Точно така. Когато си само на габарити на фаровете, изключиш двигателя и извадиш ключа, те си остават да светят. Проверено отново..........преди малко Big Grin
Поздрави.
Reply

#4
ЕЕеее Мислех си, че е проблем при мене. Кофти е като я оставя на габарити и да светят само габаритите във фара Smile

Каквото такова, Живи Зрави Wink
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#5
Здравейте, оказа се че в стопа има по 2 крушки най-горе за габарити едната двойка се вкл. когато колата е на габарити само без контакт. Когато дадеш на контакт се вкл. и др габарити. Така че като дадеш на габарити свети и отпреде и отзаде.

Сега остана да разберем защо не светят габаритите в бронята и тази за номера отзаде Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#6
копирам си поста от темата за разваления ключ,но мисля че ще ви свърши работа.....:
карам от 1-ви ноември на функцията :дейлайт рънинг лайтс.(дневни светлини)Това те улеснява през зимните месеци,дори когато ключа е на положение 0 да светят фаровете(къси) и не целите габарити отзад.Като дам ключа на къси вече мога да сменям къси дълги(на положение 0 не сработват дългите,само светкавица)Тази функция се активира и деактивира по следния начин:

1-завъртате ключа в положение "габарити"
2-давате на контакт (както преди да запалите)
3-задържате лоста на мигачите все едно давате на светкавице
4-докато сте пуснали светкавицата завъртате контактния ключ в положение 0(за клюа за палене става въпрос)

след тези стъпки сте активирали или деактивирали системата "дневни светлини",която според мен е много удобна.
при следващо палене на двигателя трябва да има резултат.


Attached Files Thumbnail(s)
   
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#7
За какво са тези глупости, като не си на контакт и си на къси не светят, като дадеш автоматично се включват. И тези магии при мене не станаха, много ме съмнява да станат и при другите колеги

п.п. за Волво С40 говорим нали Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#8
s-s-s-nake Wrote:За какво са тези глупости, като не си на контакт и си на къси не светят, като дадеш автоматично се включват. И тези магии при мене не станаха, много ме съмнява да станат и при другите колеги

п.п. за Волво С40 говорим нали Big Grin
И при мен нещо магията не се получава, сигурно колегата ibot е с по-нова кола от нашите.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#9
97' година е колата и си стана.А за въпросните дневни светлини разбрах когато слагах ксенон,после изтеглих един пдф файл от форума и там го прочетох...пробвах и стана.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#10
ibot Wrote:97' година е колата и си стана.А за въпросните дневни светлини разбрах когато слагах ксенон,после изтеглих един пдф файл от форума и там го прочетох...пробвах и стана.
Колега не те съветвам изобщо да караш с тази опция на светлините ако си с ксенон. Съсипваш баласти и крушки. И аз бях така с нормалните крушки, но като сложих ксенон от сервиза ми казаха, че изобщо не е добре това за ксенона, защото при старт крушките светват без да има нужното напрежение....Пускай на запален двигател ксенона! Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)