This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo с 5-горивен двигател
<!-- m --><a class="postlink" href="http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=897691">http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=897691</a><!-- m -->
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Цитирай
Thanks given by:
Да.
"Волво" върви с пет вида гориво
Верно са си е.... мама..
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Цитирай
Thanks given by:
Ами да. Спираш на бензиностанцията и онзи ти вика: "Кво да сипя?" и ти мо викаш "Квото искаш тва сипвай. Ако щеш се изпикай вътре пак ще върви" Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
ебати кефа а не може ли аз да си п...м и а..м в резервоара а да не давам пари на бензинджии/пикадзии/ и лай...ри.
колко е готино а като в "завръщане в бъдещето" първо трябваше ядрено гориво а после слагаха шума в някаква каничка над мотора

ЕЕЕХХХХ МЕЧТИ
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Цитирай
Thanks given by:
sasho_s40 написа:ебати кефа а не може ли аз да си п...м и а..м в резервоара а да не давам пари на бензинджии/пикадзии/ и лай...ри.
колко е готино а като в "завръщане в бъдещето" първо трябваше ядрено гориво а после слагаха шума в някаква каничка над мотора

ЕЕЕХХХХ МЕЧТИ

Ейй скоро го гледах филма, класика ;о). Слагаше бананови кори за захранване на релето 1.2Гигавата ел. енергия. Мноо ме кефи тоя филм, има го в торентите мноо як ;о)
Цитирай
Thanks given by:
sasho_s40 написа:.. а не може ли аз да си пИкам и акам в резервоара а...
Явно може само първото
[Изображение: fun-kefche16988364a_351.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
sasho_s40 написа:.. а не може ли аз да си пИкам и акам в резервоара а...
Явно може само първото
[Изображение: fun-kefche16988364a_351.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
Цитат:ебати кефа а не може ли аз да си п...м и а..м в резервоара а да не давам пари на бензинджии/пикадзии/ и лай...ри.

Представяш ли си и само си пиеш повечко бира и после газ към морето Big Grin Big Grin Big Grin
V40 1999 1.8 115hp
Цитирай
Thanks given by:
Цитат:ебати кефа а не може ли аз да си п...м и а..м в резервоара а да не давам пари на бензинджии/пикадзии/ и лай...ри.

Представяш ли си и само си пиеш повечко бира и после газ към морето Big Grin Big Grin Big Grin
V40 1999 1.8 115hp
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)