The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ

#71
castor Wrote:10x Много Wink на 1 ли се събира?

да

#72
Много се извинявам ама 25 не е събота. Иначе по всичко личи че срещата ще е в неделя. Моля модератора да го поправи.

#73
Много се извинявам ама 25 не е събота. Иначе по всичко личи че срещата ще е в неделя. Моля модератора да го поправи.

#74
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?
VOLVO 360GLE 2i

#75
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?
VOLVO 360GLE 2i

#76
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#77
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#78
Дайте идея приблизително колко струват стикерите за да не дойдат всички с едри пари на срещата и вместо на среща да обикаляме да ни развалят ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile

#79
Дайте идея приблизително колко струват стикерите за да не дойдат всички с едри пари на срещата и вместо на среща да обикаляме да ни развалят ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile

#80
s0me0ne Wrote:
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
Имах предвид ЕМЕТО1 да каже къде се намира магазина за който говори, а пък аз ще отида до него. А за срещата наистина съжалявам, още повече, че не съм имал удовлствието да присъствам досега на нито една такава. Но няма начин - на бачкане съм.
VOLVO 360GLE 2i



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)