The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МОЛЯ ВИ СПЕШНА ПОМОЩ

#21
Ами честито колега. Твоята сага ще е обица на ухото за всички четящи този форум и имащи желанието да тунинговат колите си откъм език Big Grin :wink: Big Grin
Reply

#22
Човече тия заслужават вече як пердах!!! На мен преди време за старото ми мондео се пробваха подобен номер да ми извартят с маслената помпа. Няма да им се даваш. Системата е следната- приемчика примайки автомобила дава оценка на ремонта и клиента се съгласява или не. На база на съгласие техниците поръчват необходимата част. При поръчката на частта доставчика изпраща цената и техника потвърждава поръчката или не. Следователно този който е поръчал въпросния софтуер е видял че цената е драстично различна и на своя отговорност е потвърдил поръчката. Провинението идва от този който е направил поръчката без да те уведоми за разликата в цената за което е бил длъжен! Моя съвет е категорично да откажеш да контактуваш с приемчика в отсъствието на прекия му началник. По закон обаче имат право да ти задържат колата докато не се извърши плащане, но след като ти я освободят ти имаш право да поискаш обещетение за пропуснати ползи за това, че колата ти е била неправомерно задържана. Според мен ако ги заплашиш с това ще клекнат. Не им се давай да те иззнудват така, това е подсъдно! Виждам че си упял да се пребориш, дано не се налага отново да водиш същите битки, както на никой от нас.
Reply

#23
Приемчика на Волво в Бургаското М.П. е много смотан не че другите са китка за мирисане,но конкретно за него противен,без никакъв подход към клиентите мрънка нещо без да може да ти обясни нищо.
Но ако не се е обадил да ти кайе такава ще е цената си е негов проблем,аз веднъж съм ходил само в М.П. и още преди да ми вземат колата започнах със скандал и на мен ми се обадиха да ми кажат колко ще ми струва всичко с труда и матерялите казах да и тогава поръчаха резервната част в моя случай. това е скоето мога да помогна.Другото аз като не ми обръщаха адекватно внимание звънях направо в София и от там го набираха приемчика ..
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)