The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S60 Rally

#11
Така е, разлики разбирасе че има и се убедих, че 99% от техниците едва ли не се страхуват да се наемат с поддръжката на такава кола. Вече малко започвам да съжалявам за покупката си.... и ще се принудя да я дям за full servise в любимото ни Мото Пфое
Reply

#12
че какво му е на мото-пфое :roll:
приемчиците и сервиза са много отзивчиви когато става дума за скъпи коли Smile
освен това там можеш да получиш гаранция и да направиш рекламация, а в махленския гараж - съмнително
ако човек няма проблем в комуникациите си с другите хора, всичко се подрежда ! и те са хора, една усмивка прави чудеса, а ти си жена - с едно чудо напред си Wink
Reply

#13
Едно... две.... все е чудо Tongue
Принципно единствения плюс на Мото Пфое са рекламацийте... обаче тази кола ще работи за мен и ми е необходима 24/7 в пълна изправност. Имам две мондеа, които се поддържат там и честно казано до гуша ми дойде да се занимавам с рекламаций и висене по сервизи. Всичко там става ужаааасно бавно. Може ли 3 седмиси да сменяш ремък и ролки?! Вярвяй ми колкото и да се усмихвам и да се здържам те ми се качват на главата. А го има и другия момент- като видят млада жена с такава кола обикновено я взимат за канарче...
Reply

#14
при първия ми сблъсък с мото-пфое сервиза много бързо и чисто мина операцията и го запитвам момъка - абе, казвам, много тежки обвинения съм чувал за вас, а пък ся кво стана .... той с ехидна усмивка ми отговаря - ако беше си взел форд фиеста щеше да видиш тогава приключения :lol:

by the way - честита придобивка и бързо и безпроблемно предвижване 8)
Reply

#15
а да - като казвам проблем в комуникацията имам предвид и това "като видят млада жена с такава кола обикновено я взимат за канарче..." - може един технически термин да знаеш, но го използвай! И трябва да им покажеш и малко тежест :lol:
Reply

#16
Привет!Добре дошла при нас.Не се стягай толкова,това е ВОЛВО Big Grin.Много безаварийни километри ти желая,и колкото е възможно по-рядко вземане-даване с майстори. Tongue
S40 1.8 16V 115k.с. 97г. VOLVO FOR LIFE !!!

[Image: ab193157.gif]
Reply

#17
Тях точно това ги дразни, че добре си познавам колите и представяш ли си знам че акомулатора е в багажника Всеки път ми се пробват да ми сменят масло и филтри на има няма 2-3000км!!!!!!!!
Reply

#18
teror Wrote:Привет!Добре дошла при нас.Не се стягай толкова,това е ВОЛВО Big Grin.Много безаварийни километри ти желая,и колкото е възможно по-рядко вземане-даване с майстори. Tongue
Благодаря, дано наистина не се налага да прибягвам често до тях Smile
Reply

#19
Big Grin не им се сърди, в старанието си да те ухажват се издънват
в крайна сметка - както казва колегата Терор - тази кола е много здрава и ресурсна и няма да ти се налага често да ги посещаваш, така че ще преживееш един "оглед"
Взимай колата и я докарай да я тестваме да видим дали R е по-стабилна от нормалното S60 и дали може да върви с вратите напред 8)
Reply

#20
Ами определено е по-стабилна, движението не се усеща изобщо. Ако се изключат системите за стабилност може и с вратите напред Tongue Аз доста тествах Арката на рент-а-кара на МП... те сигурно за това ме мразят, чух че я били пребоядисвали цяласно... :twisted:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)