The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 Прекъсва сериозно

#11
Да ти кажа, след като смених , кабелите , двете бобини и свещите, за много малък период се оправи и въвеше оерфекно и после пак стана много зле , но не съм ги поглеждал свещите отново.
Reply

#12
някакав напредак?
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]
Reply

#13
Няма развитие Sad
Reply

#14
Колега провери си ламбда сондата, дали не е станала мудна или да е забила някъде. Провери и дебитомера. Не е от газовия инжекцион ако го прави и на газ и на бензин. И ако имаш спортен филтър не го махай, той няма отношение към ГИ, а и точно ГИ дава много добри резултати с турбо ДВГ.
Reply

#15
Здравей колега. И при мене имаше подобен, да не кажа същия проблем. При сменени кабели, свещи, бобини, чисто нов ГИ колата не вървеше. Случваше се когато й скимне, понякога на светофар не можех да тръгна - давам й газ, тя не качва обороти. Чуваше се и леко изпукване - характерно за по-предишния период на колата - с обикновена уредба, но по-малко. Правеше ми го само на газ, но в последно време започна и на бензин. Пишеш, че ти свети лампата на ламбда сондата - и при мене така. При цялостно разкачане на колата се установи, че е ламбда сондата. Смених я и за сега няма проблеми. Ламбда сондата за моя модел С40 1.8 16V 96г. ми струваше 180лв. - Bosch
Reply

#16
мерси за информацията, при развитите ще Ви информирам за резултати
Reply

#17
мерси за информацията, при развитите ще Ви информирам за резултати
Reply

#18
къде констатираха проблема в кой сервиз колега
Reply

#19
Ходих в един сервиз казват ми кабели и бобини.Отивам в друг сервиз - бензинова помпа.Отивам в трети сервиз викат ми от ламбда сондата е ! :minigun: Утре си записах час в Мото Пфое да видим там какво , Смятам да отида и в сервиза на Бош на Симеоновско шосе, Или аз не съм добре или тия дето работят по сервизите!
Reply

#20
yerdnaxxx Wrote:Ходих в един сервиз казват ми кабели и бобини.Отивам в друг сервиз - бензинова помпа.Отивам в трети сервиз викат ми от ламбда сондата е ! :minigun: Утре си записах час в Мото Пфое да видим там какво , Смятам да отида и в сервиза на Бош на Симеоновско шосе, Или аз не съм добре или тия дето работят по сервизите!
те тез майстори като мен ... има да си научкваме , може направо цялата кола да се смени докато остановят проблема :lol: :chain:
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)