The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за пръчката на маслото

#1
Здравейте, колеги. Интересува ме маркерите на пръчката за нивото на масло на колко литра масло съответстват. Друго, началото на маркираната зона на пръчката какво показва - допустимия минимум или абсолютна липса на масло? В смисъл интересуваме дали маркираната зона определя границата, в която мога да карам без притеснение за маслото или отчита точното количество на масло в двигателя и всяко отделно ниво съответства на точно определени литри масло налични към момента. Благодаря!
S 60 D5 - 2003
Reply

#2
Smile Какво става колеги? Никой ли не знае нещо по въпроса? Ебах му майката и форум Sad
S 60 D5 - 2003
Reply

#3
Bugs Wrote:Smile Какво става колеги? Никой ли не знае нещо по въпроса? Ебах му майката и форум Sad
Здравей колега! Не съм с волво като твоето, но принципа предполагам не се различава. Първата черта е за минимума на маслото при който можеш да шофираш. По принцип във всяка книжка има таблица с вместимости за отделните агрегати/там пише за нормалната вместимост на отделния агрегат/ Най горното деление е максимум пълен с ГСМ агрегат!
Reply

#4
Bugs Wrote:Smile Какво става колеги? Никой ли не знае нещо по въпроса? Ебах му майката и форум Sad

Eеееееее, колега, по-полека с езика, какво ти е виновен форума :twisted: . Понеже и аз не съм с твоя двигател, ще споделя за моя-разликата от мин. до макс. е 1,9литра масло. При общ обем 5,4литра/при мен/ сам си направи сметката, че минимума не означава, че въобще нямаш масло, но все пак трябва да си долееш и да провериш каква е причината да е намаляло-дали от теч или ти го гори. Поздрави.
Reply

#5
Bugs Wrote:Smile Какво става колеги? Никой ли не знае нещо по въпроса? Ебах му майката и форум Sad

Eеееееее, колега, по-полека с езика, какво ти е виновен форума :twisted: . Понеже и аз не съм с твоя двигател, ще споделя за моя-разликата от мин. до макс. е 1,9литра масло. При общ обем 5,4литра/при мен/ сам си направи сметката, че минимума не означава, че въобще нямаш масло, но все пак трябва да си долееш и да провериш каква е причината да е намаляло-дали от теч или ти го гори. Поздрави.
Reply

#6
Така е колеги не ми е виновен форума, но при 50 прочитания и нито един отговор .......... :roll:
Нали за това е форум всеки да споделя своя опит и знание. Иначе за какво става въпрос?
Благодаря за отговорите на двама Ви. Горе долу ми стана ясна картинката Smile
S 60 D5 - 2003
Reply

#7
Bugs Wrote:Така е колеги не ми е виновен форума, но при 50 прочитания и нито един отговор .......... :roll:
Нали за това е форум всеки да споделя своя опит и знание. Иначе за какво става въпрос?
Благодаря за отговорите на двама Ви. Горе долу ми стана ясна картинката Smile
аз съм един от тези 50, като видях какъв ти е модела на двигателя се отказах да отговоря щото не знам. Извод - пишете ясни заглавия
Айде със здраве и безаварийно
Инак маслото трябва да ти е по средата (наполовина празно или наполовина пълно)
Reply

#8
Luben Manev Wrote:Извод - пишете ясни заглавия
В този ред на мисли, как мога да си коригирам заглавието на темата колеги?
S 60 D5 - 2003
Reply

#9
Bugs Wrote:
Luben Manev Wrote:Извод - пишете ясни заглавия
В този ред на мисли, как мога да си коригирам заглавието на темата колеги?


Доколкото знам, сам не можеш да коригираш заглавието на темата си/вече е късно за това/, можеш да пишеш на някой от администраторите или модераторите във форума да го направи, но точно в твоя случай смятам, че това не е необходимо. Другия вариант е да пуснеш нова тема с желаното от теб заглавие, а тази просто ще остане в архива на форума. Поздрави и приятен ден.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)