The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за километрите на S40/V40

#1
Здравейте.Търсих отговор на моя въпрос но не намерих. Ще купувам в най скоро време S40/V40, та въпроса ми е, мога ли по някакъв начин да се разберът реалните километри.Ако се закачи на компютър ще си излезът ли реалните, и нормално ли е в смисъм ако е на 220000 км.
Reply

#2
Дали ще излязат километрите, зависи от софтуера, който разчита данните от компютъра на колата. В Мото Пфое преди използваха VADIS, сега програмата се казва VIDA.
А относно километрите - по-важно е ка как е поддържана колата, не на колко километри е. Моята е на 266 000 и не гори грам масло, при това съм с пълна синтетика 5W-40. Също така има значение на колко години е колата, защото корозията при някои детайли започва да си казва думата.
Успех и късмет при избора!
Reply

#3
За реални километри вече трудно може да се говори,не мога да разбера тия търговци как всичките коли са на по 100 000-150 000 км,а са на по 8-13 год.,моята я взех ударена от Италия на 278 000,колата е 98,взеь я преди 1.6 месеца и за това време и навъртях 42 000,като имам и толкова на служебната,така че излиза че ние тук караме къде къде повече от на ЗападSmile)но това е напълно възможно при нашите"високи"доходиSmileкога ще ни стигнат те:П))))иначе и аз съм на мнение че колата не се плаши от каране,а от неподдържанеSmile
Reply

#4
Моята си я взех от горе и си беше на 230 000! Вече е на 249 000 и е пушка, е преди смяна почва малко да бутва масло, ама е огън - брей сега се усещам че не помня от кога не съм виждал пръчката Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)