The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Откраднаха ми огледалото

#11
А сега да чакаме в раздела ПРОДАВА офертичка за огледалце :twisted: :gib: , или великите админи да проверят в стари теми в КУПУВА кой си е търсил точно такова огледалце и после пак :gib:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

#12
Май някой си събира 40-ка, оня ден на някой му откраднаха габаритчето от бронята сега огледало :roll: :roll: :roll: Mishel, няма да се притесняваш във Варна има едно ляво огледало. Прати ми адрес и ти го изпращам :wink: :wink: :wink:

#13
Пращаш го по вътрешната Куриерска служба и утре е там ...

#14
Не се ядосваи майната им рано или късно ще си го отнесат.Да те улесня със търсенето огледалата от 9 , 8 ,серия с/в 70 и с/в 40 са еднакви. В м.п огледалото е 125лв .В Евро 07 е 10-60 лева тия от 60 лева са истински от опит.

#15
Огледалото е възстановено скорострелно благодарение на WarOfTheWorlds! Благодаря ви, на всички дето се отзовахте и отново ме накарахте след днешния гаден ден да се гордея, че съм част от този клуб. Надявам се да не се случват такива неща на никого. Благодаря!

#16
Mishell Wrote:Огледалото е възстановено скорострелно благодарение на WarOfTheWorlds! Благодаря ви, на всички дето се отзовахте и отново ме накарахте след днешния гаден ден да се гордея, че съм част от този клуб. Надявам се да не се случват такива неща на никого. Благодаря!

Сигурен съм че си имала предвид лошите неща да не се случват на никого ... :wink:

За хубавите като взаимопомощта, бързата реакция и чудесния краен резултат, ги пожелаваме на всекиго, нали?! Smile

#17
S.B. Wrote:
Mishell Wrote:Огледалото е възстановено скорострелно благодарение на WarOfTheWorlds! Благодаря ви, на всички дето се отзовахте и отново ме накарахте след днешния гаден ден да се гордея, че съм част от този клуб. Надявам се да не се случват такива неща на никого. Благодаря!

Сигурен съм че си имала предвид лошите неща да не се случват на никого ... :wink:

За хубавите като взаимопомощта, бързата реакция и чудесния краен резултат, ги пожелаваме на всекиго, нали?! Smile
Мда, определено това имах впредвид :oops: получило се лапсус Smile, ама то вчера бях цял ден на черешата Big Grin

#18
Ем то в България е нормално да ти отмакнат нещо от колата . :wink: Те пак че са били добри с тебе и са ти оставили поставката за огледалото. Big Grin :wink:
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще

#19
i na men mi svaliha i dvete ogledala po sashtiq nachin, v sashtiq rayon. Na Belchev i n.rilski, na 14.02.2009.

#20
terminator_s60 Wrote:i na men mi svaliha i dvete ogledala po sashtiq nachin, v sashtiq rayon. Na Belchev i n.rilski, na 14.02.2009.

Да, много верроятно точно тогава да се е случило, защото аз я паркирах в петък, 13.02 там, минавах покрай нея уикенда, но не съм я гледала отблизо. И понеделник установих липсата. Много интересно на кой са му потрябвали огледала от Волва, в такива количества!!! :gib:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)