The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitane za tampona na dvigatelq na v40tdi 99 godina

#1
Zdraveite kolegi.Imam vapros za tampona na dvigatelq vav lqvo golemiq na kakva cena moje da se nameri , za6toto v dobri4 mi obevqvat edni ceni ot 200 do 300 lv Az ne sam siguren dali e za smqna xodex pri nqkolko maistori , edni mi kazvat 4e e za smqna drugi 4e e zdrav. Na koi da vqrvam ne znam


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Живко, защо не звъннеш в Скантех. Имаш им телефона. Питай и Мото Пфое. Понякога ме изненадват с цени, по- ниски от Скантех. Защо ще го сменяш?
Reply

#3
По принцип се късат най-много десните тампони на дизелите. Твоят ляв предполагам е под въздушният филтър.Ако е така тогава твоят тампон струва :minigun: 158.13 лева а десният струва :minigun: 291.24 лева . това са цени с ДДС. Но моят съвет е първо да видиш дали е скъсан.И не се притенявай дори да е скъсан двигателят не може да изпадне :lol: аз съм със скъсан десен и все не остава време да го сменя.С пожелание за леки покупки.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)