The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля помогнете за контактен ключ

#1
Здравейте, някой знае ли къде освен в МП мога да си напрявя още един контактен ключ и дистанционно. Ключа ми е с чип и е след 99 г. тоест - ходих при един ключар ама ми каза че след тази година не можел да го направи. Благодаря предварително.
А и друго - като правя дистанционно, бих искал да си направя и дистанционно запалване дали е възможно?
Reply

#2
dobata Wrote:Здравейте, някой знае ли къде освен в МП мога да си напрявя още един контактен ключ и дистанционно. Ключа ми е с чип и е след 99 г. тоест - ходих при един ключар ама ми каза че след тази година не можел да го направи. Благодаря предварително.
А и друго - като правя дистанционно, бих искал да си направя и дистанционно запалване дали е възможно?
За дистанционно запалване мисля,че самата амаларма трябва да го поддържа,а ако ти е оригинална едвали ти го поддържа.
П.П.Не съм много сигорен в това което написах,но си мисля,че е така.Моят савет е отиди да се посъветваш с някой алармаджия да ти обясни как става работата :wink:
Reply

#3
Аз съм си вадил ключ точно в МП,първо доста пообиколих и разпитвах ключари но всички отказаха.Ключът излиза около 150лв. ако не са дигнали цените,за дистанционното ми поискаха 180лв. и аз се засмях и отказах Big Grin Big Grin Big Grin
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#4
mongoose Wrote:Аз съм си вадил ключ точно в МП,първо доста пообиколих и разпитвах ключари но всички отказаха.Ключът излиза около 150лв. ако не са дигнали цените,за дистанционното ми поискаха 180лв. и аз се засмях и отказах Big Grin Big Grin Big Grin

И какво направи с дистанционното? За колко време ти го направиха ключа? Щото аз съм в Младост а МП е малко преди сърбия в дясно и един ден ще ми се загуби само да отида. Трябва ли предварително да си запазя час?
Reply

#5
Принципно работата е половин час ама на какви ще попаднеш незнам,Аз съм от Габрово и имаме МП но необслужват Волво и най-близкия ми сервиз беше Русе(ако на тебе Младост ти е далече върви до Пловдив Big Grin ),аз понеже имах работа и бях пратил жената,след цял ден мъки накрая и платиха хотел и тя остана да спи там,на другия ден надвечер и казаха че заготовката е дефектна и я пратиха да се прибира по живо по здраво(забравих да спомена че ключовете се доставят от Австрия за две седмици и искат капаро).След две седмици ме повикаха пак и този път отидох и аз със запретнати ръкави,почти бях изпаднал в нервна криза защото до 16,30 още небяха пипнали колата а аз от 18.00 бях на работа,в 17.30 вече цепех за Габрово с нов ключ.Дано при теб не се получи така Big Grin Big Grin Big Grin .От дистанционното засега съм се отказал,в момента си имам едно което неработи,бях чул че дистанционното можеш сам да си го нагласиш(вземаш от друга кола,правиш там някакво мики и вече става за твоята),питах тука във форума ама никой неможа да ми обясни как става иначе ако има такъв чалъм може да потърсиш някой който заради каско си е сложил друга аларма и кара с нейните дистанционни а оригиналните му стоят излишни.И дано да споделиш ако се получи Big Grin Big Grin Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#6
За дистанционно палене ти трябва подходяща аларма но ако колата не е автоматик по добре се въздръж.Стават бели! :wink:
Reply

#7
Благодаря на всички които се отзоваха.
Направих следната глупост - поръчах ключ и дистанционно в МП Люлин за 4 Март сутринта. Казаха ми следните цени:
Ключ - 53 лева
Дистанционно: 163 лв-
Софтуер ключ: 50 лв.
Софтуер дистанцинно: 120 лв.
Общо: 386 лв.
Оставих 50 лв. капаро и на четвърти март отивам сутринта да видя какво ще направят. Вечерта ще пиша.
Дано да не е плачейки Cry
Reply

#8
Хм,цените спрямо моите са къде-къде по ниски,как ли става ценообразуването в МП.Дали служителите им нямат правомощия да си ги измислят :roll: :roll: :roll: .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#9
Направих само ключ, тъй като прецених че не ми трябва дистанционно засега.
Общо ми излезе 165 лв.
Ключ - 52
Нарязване - 35
Софтуер и работа - 78
Сутринта от 8.00 ч. бях там , в 11.00 ч. си взех колата. Най много ме забави ключаря в мосю бриколаж, тъй като в МП не нарязват заготовката.
Reply

#10
Хм,за ключът парите горе-доло го докарали като моя,за дистанционното ми бяха казали че идва готово,представям си как щях да гледам тъпо като ми нацепят още толкова парички за софтуера Big Grin Big Grin Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)