The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тампон на носача!!!

#11
gramov Wrote:Здр.колеги! Аз ги смених в Плевен,но тампоните не съм ги копувал от Мф а от евро 07,че там са 20 лв.,аз за смяната ми взеха 180 лева за двата като това включва и реглаж.

ПОЗДРАВИ!


Колега, каде в Плевен ги смени? Доволен ли си от сервиза?[/quote]

Смених ги в Елмирата (горе до Техномаркет),ами за сега всичко е наред не съм имал проблем, проверих и други сервизи, но цената е почти същата.Избрах там понеже е по голям сервиза,не искам да те бъркам ,но предполагам ,че няма да има проблем със смяната ако си намериш някъде по евтино. Smile

Поздрави!!!
Reply

#12
Все още не са за смяна, ама те питах, понеже рядко засичам тук във форума някой да споделя опит за сервизи в Плевен и за това питам, да ги имам впредвид за напред.
Reply

#13
gramov Wrote:Все още не са за смяна, ама те питах, понеже рядко засичам тук във форума някой да споделя опит за сервизи в Плевен и за това питам, да ги имам впредвид за напред.

Аз ходя там още от както си купих колата там си смених и маслото и ремъците,но колега ако намериш някое по добро место може да споделиш ,ако ми се наложи ,защото в Елмирата не е чак толкова евтино Big Grin
Reply

#14
oXeL S40` Wrote:
gramov Wrote:Все още не са за смяна, ама те питах, понеже рядко засичам тук във форума някой да споделя опит за сервизи в Плевен и за това питам, да ги имам впредвид за напред.

Аз ходя там още от както си купих колата там си смених и маслото и ремъците,но колега ако намериш някое по добро место може да споделиш ,ако ми се наложи ,защото в Елмирата не е чак толкова евтино Big Grin

Малко оспамихме темата, ама ...
Ами, аз да чукна на дърво за сега само 1 биалетка съм сменял, и си я смених сам. Маслата ги сменям до радиал има 1 гаражче. Иначе със старото 460 съм ползвал само по дребни майстори, не съм ходил в някой голям сервиз. И те са: за всичко по предницата и окачването включително и регулаж на мостовете, съм доволен от майстор наречен Джони. намира се до бившото книгоразпределение срещу на Милен Тенев шивашката. За гърнета и всичко по изпускателната с-ма препоръчвам с/у мизия зад старият сервиз на ситроен има 1 гараж в който работят добре и не визмат скъпо. И последните ми добри впечатления са от сервиза "автотест" намира се зад "хеи" и срещу рума и китайския ресторант.
И пак да подчертая нямам голям опит със сервизити, и с 460тката и с в40ката за сега не съм имал сериозни проблеми.
Reply

#15
Колега дай някакви координати на този сервиз в плевен, адрес телефон.че то май като гледа най-близо ще ми е да отида там да ги сменя.разпитах по по4ти всички сервизи в трявна и габрово и никой несе наема да смени тези прословути тампони
Reply

#16
pashalanov Wrote:Колега дай някакви координати на този сервиз в плевен, адрес телефон.че то май като гледа най-близо ще ми е да отида там да ги сменя.разпитах по по4ти всички сервизи в трявна и габрово и никой несе наема да смени тези прословути тампони

1во на Елмира:
064/870962 , 064/870965
<!-- m --><a class="postlink" href="http://elmirabg.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://elmirabg.eu/</a><!-- m -->
�����elmira_pl.@mail.bg
�� ����на другите ще ти ги кажа утре, че сега им нямам телефоните в мен. Званни 1во на тези да ти кажат присъдата.
Reply

#17
pashalanov Wrote:Колега дай някакви координати на този сервиз в плевен, адрес телефон.че то май като гледа най-близо ще ми е да отида там да ги сменя.разпитах по по4ти всички сервизи в трявна и габрово и никой несе наема да смени тези прословути тампони

Здр.Най-добре колега ,се обади да си запазиш някакъв час(на телефоните който е оставил колегата) ,че не става много бързо пък и там винаги има много работа.Съвет от мен-обясни много подробно кой са тези тампони ,защото аз обясних, те ми казаха една цена и после като я разглобих се обадиха да ми кажат ,че съм се объркал и съм и бил казъл за друг вид тампони (номера Big Grin ).

Успех!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)