The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Файлов сървър

#21
Аз вече му писах преди седмица ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#22
Аз вече му писах преди седмица ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#23
Какво става вече втори ден не се отваря, да не си заминал някъде Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#24
Какво става вече втори ден не се отваря, да не си заминал някъде Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#25
Не съм заминал, просто в последните седмици се случва чат пат да се намери някой нахалник да се бъзика със сървъра - получавам извънреден брой заявки. Преди 2 дена видях как заявките стигат 999 и сървъра започна да ги прои пак от 0 Smile
Сега започвам нова работа и съм зает, ще трябва с Мишо да си поговорим и пренастроим някои неща за да може и аз да си ползвам компа и вие да ползвате повече от 50-тина кб/с при 2,5 до 3,5 мб/с лимит.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#26
Не съм заминал, просто в последните седмици се случва чат пат да се намери някой нахалник да се бъзика със сървъра - получавам извънреден брой заявки. Преди 2 дена видях как заявките стигат 999 и сървъра започна да ги прои пак от 0 Smile
Сега започвам нова работа и съм зает, ще трябва с Мишо да си поговорим и пренастроим някои неща за да може и аз да си ползвам компа и вие да ползвате повече от 50-тина кб/с при 2,5 до 3,5 мб/с лимит.
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#27
Пичови хич не ми се отваря тоя сървър - няколко пъти вечи пробвах и неще. Да не е в мене - В доставчика де проблема ?
Reply

#28
Пичови хич не ми се отваря тоя сървър - няколко пъти вечи пробвах и неще. Да не е в мене - В доставчика де проблема ?
Reply

#29
абе и на мен нещо тоя файлов сървър неште да ми го отвори Sad
Reply

#30
абе и на мен нещо тоя файлов сървър неште да ми го отвори Sad
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)