The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
термо датчик за инжекциона 940GLT

#1
малко ми играеха оборотите и се наложи д аида на диагностика...
та човека там каза сичко е много добре освен термо датчика на инжекциона.
и въпроса сега е да да го търся това чудо.
прозвънях тук там ама я не продават, я не били вкарвали въобще
не ща да стъпвам в мотофое

някой има ли готов отговор?
don't look for a reason...look for a way out
Reply

#2
малко ми играеха оборотите и се наложи д аида на диагностика...
та човека там каза сичко е много добре освен термо датчика на инжекциона.
и въпроса сега е да да го търся това чудо.
прозвънях тук там ама я не продават, я не били вкарвали въобще
не ща да стъпвам в мотофое

някой има ли готов отговор?
don't look for a reason...look for a way out
Reply

#3
nocalled Wrote:малко ми играеха оборотите и се наложи д аида на диагностика...
та човека там каза сичко е много добре освен термо датчика на инжекциона.
и въпроса сега е да да го търся това чудо.
прозвънях тук там ама я не продават, я не били вкарвали въобще
не ща да стъпвам в мотофое

някой има ли готов отговор?
Изобщо не му мисли, а отивай в мото пфое.Преди време имах подобен проблем,купих датчика от едно магазинче и колата ми вдигна разхода и на вече топъл двигател при палене се дави.Докато не се разходих до мародерите проблема си го имаше. Обедил съм се, че датчици,термостат,гимички за клапаните,сегменти,биелни лагери и бутала е йелателно да се купуват от там,бече сум си патил доста и ме е страх да рискувам, плащаш два пъти части и работа. Общо взето, евтиното май излиза по-скъпо Smile
УСПЕХ!!![/quote]
Reply

#4
nocalled Wrote:малко ми играеха оборотите и се наложи д аида на диагностика...
та човека там каза сичко е много добре освен термо датчика на инжекциона.
и въпроса сега е да да го търся това чудо.
прозвънях тук там ама я не продават, я не били вкарвали въобще
не ща да стъпвам в мотофое

някой има ли готов отговор?
Изобщо не му мисли, а отивай в мото пфое.Преди време имах подобен проблем,купих датчика от едно магазинче и колата ми вдигна разхода и на вече топъл двигател при палене се дави.Докато не се разходих до мародерите проблема си го имаше. Обедил съм се, че датчици,термостат,гимички за клапаните,сегменти,биелни лагери и бутала е йелателно да се купуват от там,бече сум си патил доста и ме е страх да рискувам, плащаш два пъти части и работа. Общо взето, евтиното май излиза по-скъпо Smile
УСПЕХ!!![/quote]
Reply

#5
Бих ти препоръчал да отидеш с датчика до представителствата на Бош - преди време сменях някакъв датчик - температурен и хората от сервиза го бяха намерили при някой си вносител за 50 - 60 лева и го сменили. Няколко дена по късно имах път към Бош и като ми казаха цена от 25 лв да не говорим, че старият датчик беше Бош със серийните си номера, направо паднах - така че пробвай там...
Reply

#6
Бих ти препоръчал да отидеш с датчика до представителствата на Бош - преди време сменях някакъв датчик - температурен и хората от сервиза го бяха намерили при някой си вносител за 50 - 60 лева и го сменили. Няколко дена по късно имах път към Бош и като ми казаха цена от 25 лв да не говорим, че старият датчик беше Бош със серийните си номера, направо паднах - така че пробвай там...
Reply

#7
абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.
don't look for a reason...look for a way out
Reply

#8
абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.
don't look for a reason...look for a way out
Reply

#9
... с фотоси - за да ти е по лесно.

п.п.- и не ни забравяй, влизай по често, тук!

нейскам да правя реклама на моя майстор, но той знае доста тънкости в займо заменяемите части и къде има и по тънко да е! Но неискам да го налагам, но някой ден може би той ще стане клубния ни майстор - само да повкара още техника при него.
Който е ходил знае как действа и си знае и те измъква от нещата - стига да може - поне си го казва.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
... с фотоси - за да ти е по лесно.

п.п.- и не ни забравяй, влизай по често, тук!

нейскам да правя реклама на моя майстор, но той знае доста тънкости в займо заменяемите части и къде има и по тънко да е! Но неискам да го налагам, но някой ден може би той ще стане клубния ни майстор - само да повкара още техника при него.
Който е ходил знае как действа и си знае и те измъква от нещата - стига да може - поне си го казва.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)