This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Части от Мото Пфое
Днес ми се обадиха от Мото Пфое със следната молба:

Да публикуваме следните адреси за електронна поща, на които да може да се прави директно запитване към техния отдел за резервни части, с цел получаване на актуална цена от тяхна страна.

<!-- e --><a href="mailto:b.blagov@motopfohe.bg">b.blagov@motopfohe.bg</a><!-- e -->
<!-- e --><a href="mailto:d.a.dimitrov@motopfohe.bg">d.a.dimitrov@motopfohe.bg</a><!-- e -->

На тези адреси можете да отправяте запитване за конкретна част, придружено с ВИН код (номер на шаси демек).

Редактирано по молба
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Thanks given by:
Ако може някой да я направи "Важна" тази тема,че според мен ще е полезна на много колеги :wink:
Thanks given by:
Ами то хубаво, но при пращане от абв до двата мейла ми дава това:

Host or domain name not found. Name service error for name=motophoe.bg type=A: Host not found

:oops:
Thanks given by:
Допуснал съм грешка в иметo motopFoHe.bg.

Моля адресите да се четат така:

<!-- e --><a href="mailto:b.blagov@motopfohe.bg">b.blagov@motopfohe.bg</a><!-- e -->
<!-- e --><a href="mailto:d.a.dimitrov@motopfohe.bg">d.a.dimitrov@motopfohe.bg</a><!-- e -->

Ако модераторите имат сърце, моля ги да коригират адресите и в първия пост, да не се излагам повече.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Thanks given by:
По молба на Димитър Александров добавям и този адрес:

<!-- e --><a href="mailto:K.Maznev@ford.bg">K.Maznev@ford.bg</a><!-- e --> - можем да правим запитване и на тoзи e-mail...
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Thanks given by:
Само да предупредя тези, които мислят да пишат - по-просто е да отидете на място Wink миналата година отговаряха, но последните два месеца опитах на два пъти и отговор не получих. Допълнително последния мейл (<!-- e --><a href="mailto:K.Maznev@ford.bg">K.Maznev@ford.bg</a><!-- e -->) върна грешка - явно към момента не съществува.
Thanks given by:
Аз за сега съм доволен от тази он лайн услуга на МП:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;">http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp</a><!-- m -->
Предполагам повечето от вас са го ползвали или знаят за него.
Thanks given by:
За добра - добра е, но забелязвам, че почти нищо не държат на склад.. И трябва да знаеш номера на частта, която търсиш, което не е особено user friendly.
Thanks given by:
Много, ама много съм недоволен от тях!!!
За моето волво S80 отидох да поръчам третата предавка с муфата и синхронизатора и ми изцепиха, че мойта скоростна кутия се продавала само цялата -7000лв.
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Thanks given by:
Така е. Кутията е една търговска единица. Точка.

Недоволен ... недоволен си от политиката на VOLVO, не от МотоПфое...
[Изображение: ab276107.gif]
[Изображение: ab245320.gif]

[Изображение: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)