The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДОБРИЧ -сбирка на волво на 6.12.2009г.

#1
Здравейте фенове от Добрич ! Ето дойде и вашия ред да засвидетелствате любовта си към любимата марка . по мое наблюдение във вашия град има поне 6-7 заклети привърженици на марката ,което с една солидна Варненска подкрепа води само до един извод ----с р е щ а ! Надявам се най- върлия фен Орлин ,да вземе нещата в ръце и в скоро време да ми се наложи да опъна ферарито по равния добруджански път ...........пък ще видите каква колона ще има от зад !Да не забравяме ,че един от "хардовете във Варна носи табела ТХ .... ?? тъй че стига сте се спотайвали .....
Reply

#2
Интереса е особенно ГОЛЯМ Big Grin

Мене имате да ме чакате още 3 години и тогава ще ме търсите за срещи :oops:

Остава само да навия баща ми хем за бройка :lol:
Продавам : касетофон Volvo Sc-700
[Image: ab204286.gif]
Reply

#3
досега имало ли е срещи в Добрич?Ако да,къде и кога?
Reply

#4
Не съм чувал,нито съм чел за подобни срещи до сега.
Така че колега организирайте си една в някоя от идните недели,
на място с по-голям паркинг и нещата може да станат традиция.
Успех
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#5
Има много големи паркинги и много място за паркиране .Там съм, само кажете кога.
Reply

#6
Това с срещата е добра идея - но не виждам желаещиSad Пробвайте!!! Аз 100% ще съм тема само дайте дата и къде ще се проведе!
Reply

#7
Примерно на 06.12.2009 на голямия паркин на Зоопарка :?:
Reply

#8
В колко часа?Ако не ми излезе работа може да дойда :wink:
Reply

#9
ЗДР КОЛЕГИ, ОТ СКОРО И АЗ СЪМ ЧАСТ ОТ ГОЛЯМОТО СЕМЕЙСТВО НА ВОЛВО, АКО СЕ УГОВОРИ ЧАС И ДАТА ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО И АЗ ДА СЪМ ТАМ
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#10
Ееееее...най-накрая някой да се сети, че и в Добрич и околностите има фенове на марката.Само ще кажа, че само в моя род караме 3 броя S60 D5.Това говори много за марката.Ще е добре и с колегите да се опознаем,че май ни липсва контакт.Айде кажете към колко часа е срещата, че да измия Волвака Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)