The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS карта на България + офроуд пътища, хижи, върхове, etc.

#21
зависи за какво искаш да го ползваш. апаратчетата вече са бъкани с какво ли / като гсм-ите /, и това ги оскъпява доста. за мен е най важно подробността на картите, честотата на ъпдейтите, точността на позициониране и разнообразието от карти / ако ти се налага да ходиш в други страни. тук по скоро е въпрос на софтуер, колкото е по популярна една марка толкова повече информация има за него и по лесно се намира.
Приемникът като апарат е на по заден план, той служи само да те локализира спътника

пп: какъв бюджет си си определил, че определяш гармина като скъп? не знам как вървят другите за това питам
Reply

#22
По мое мнение,Гармин е най добрия избор.Ще дадеш някой лев отгоре,но определено си заслужава.
Reply

#23
gadnia_metal Wrote:пп: какъв бюджет си си определил, че определяш гармина като скъп? не знам как вървят другите за това питам
Ами около $150, ТОМТОМ струва около $115-120, а Магелан е малко по-скъп. Гармин започва около $150-160,доколкото видях цените са около $50 по-тънки отколкото в БГ.
Чудя се дали се намира лесно софтуер за тях (кракнат :oops: )
Reply

#24
при такива цени не се чуди а взимай гармина, тук под 300 лв апарат не можеш да намериш. за гармин има много повече кракове отколкото за който и да е друг софтуер
Reply

#25
Ето тук може да намериш всякакъв безплатен софтуер за Гармин,без българската карта естествено.Хората от този сайт я правят.Има всички други карти за които можеш да си помислиш.<!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=95" onclick="window.open(this.href);return false;">http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=95</a><!-- m -->
Reply

#26
gadnia_metal Wrote:при такива цени не се чуди а взимай гармина, тук под 300 лв апарат не можеш да намериш. за гармин има много повече кракове отколкото за който и да е друг софтуер
Здравейте любители на пътешествията!Преди малко повече от месец си купих едно устройство GPS Privileg 43 FM /210 лв./ на което нямаше нищо инсталирано.С малко четене по форуми успях да си инсталирам Igo 8 и доста карти .Правя си симулации из Бг и Европа и съм доволен.Най-много се изкефих когато ми засече и радара на едни "наши общи приятели" скрити в храстите. :gib: От десетина дни се мъча с Гармин /защото четох,че било най-доброто за Бг/,но не успявам да го регистрирам.Може би си прецаках СД-картата, но днес ще си купя друга и пак ще го боря.
Успех на всички упорити!
Reply

#27
BOYCH Wrote:Абе Банка, направо ...
Big Grin бирата ме устройва Big Grin ако можеш да ми кажеш някаква марка и модел на GPS приемника ще е доста от полза. Също така има ли начин за връзка към компютър (USB)


колкото до високите цени на GSM.. за 300 лв. що годе се намират телефони с GPS приемник (вижте и 2ра ръка)
които имат Windows Mobile или Symbian операционна система.... Гармин картата може да не я купувате, а да ползвате кракнатата и така да спестите някой лев.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobilebulgaria.com" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mobilebulgaria.com</a><!-- m -->

HP iPAQ hw6915
HTC P3300
Nokia 6110 Navigator
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic
Nokia N78
PriVileg Z-08
Samsung i550
Samsung i560
Nokia N95...

etc...
Reply

#28
Здравейте колеги,
наскоро станах горд собственик на Волво В70 2.5 ТДИ и много му се радвам, не си падам много по интернет комуникацията, но тук не можах да се здържа)))Има едно питане към по-компетентните от мен (май всички), имам навигация в автото, но ми липсва БГ и други такива държави, а навито много ми хареса как работи в Австия и Германия, има ли шанс от някъде да намеря дискове на родината или НЕ!
ПС:Навигацията не е ДВД, а с дискове,
Благодаря ви предварително!
Reply

#29
ами честно казано не, по простата причина, че ние все още сме в трета глуха и никой не ни ебава за нищо
Reply

#30
Garmin с карта за БГ на Offroad-Bulgaria (по-горе Сашо е пуснал линка) е перфектния избор. Тяхната карта може да се закупи на ДВД, СД-карта или директен даунлоуд. Пътувал съм чужбина и с Гармин и с Том-том с карта на igo - постоянно се губи, а Гармина - не.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)