The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Реших да купя S60 д5-2002г 163кс

#1
здравейте на всички,реших да си копувам автомобил доста обикалях и си харесах едно S60 д5-2002г 163кс, на 200 000км.внос от Италия,цена 13 000лв.Реших се да го купя ако излезе читаво но преди това исках да попитам за няколко неща и мисля че тук ще намеря отговор.Определени места по колата които трябва да огледам по внимателно,много ли са 200 000км за тая кола,какво ще трябва да сменя след като го купя,съединителят сигорно вече е на свършване. скъпа ли е подръжката и къде ще мога да го закарам да го прегледат по обстоино.някъде около Благоевгрд,Дупница,в Благоевград има МФ но незнам дали обслужват волво.Всяка информация ще ми бъде много полезна,благодаря ви предварително.
Reply

#2
В Благоевградското Мотопфое ще ти прегледат колата. Проблемът при тях, е че не се намират никакви резервни части (дори прости филтри и ремъци). Ако все пак предпочетеш Мотопфое, гледай Владо да ти прегледа колата, той е баш майстора там.

Препоръчвам ти сервиза на КОДИ (намира се на Е79, преди бензиностанцията на Шел). Цените им са поносими и повечето консумативи са в наличност.

Успех с колата и да си я караш с кеф.
Reply

#3
относно поддръжката днес смених филтрите на моето С80 и маслото излезе ми 360 лева всичко (без втория карбонов филтар за климатика,че нямах толкова пари в себеси) и реших да ги сменя сам понеже в МПФ взимат към 600 лева за услугата.Ако изклучим това че кутията на горивния филтър се развъртя адски трудно,всичко останало беше елементарно.Частите в МПФ са доста скъпи имаи го напредвид
предни дискове + накладки = 500 лева, а в СКАНТЕК СОФИЯ предни дискове + накладки + Биалетка = 300 лева (грубо)
Reply

#4
благодаря за информацията, но преди малко се обадих до мф благоевград и ми казаха че нямали софтуер за диагностика на двигателя, но биха могли да я видят за други работи. а бих искал да направя, за да знам какво копувам.Ако някой знае за сервиз, където могат да ми направят диагностика и пълен преглед, да пише и ако има тел.още по-добре.удобно ми е в Благоевград или Дупница, понеже ще идвам от Солун
Reply

#5
аз имам S 60 на 240 000 км беше! нямам забележки, освен че беше много пастирано и сега се откриха много драскотини. 200 000 за такава кола не са много при положение, че се предполага използването и за много пътувания на дълъг път, а както знаем навсякъде освен в нашата страна пътищата са хубави. Огледай маслото как е виж въздушния филтър да не е омаслен, защото италианците са известни с това, че много не гледат маслото.
Reply

#6
Аз имам точно същото на същите километри...
В Дупница и Блг няма кой да ти свърши работа!
Иди в Мото-Пфое в София - там ще ти кажат сервизната история на колата.
Иначе ЧЕСТИТО, това е колата!!!


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)