The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бензинова помпа? V40 2.0T 98'

#1
здравейте!
от днес съм собственик на v40 2.0T (98год)
взех колата От пловдив докарах си я До габрово и до тук добре....
акомулатора беше слаб и реших да сложа този от другата ми кола...
Ок но след като запалих Волвото отново нещо странно....непознат до сега шум!
И от къде да е ?От някаде покрай резервоара Smile Аналогично от към Помпата...вие...
и си вие така ,че си се чува ,а преди и нямаше нищо?Какво мислите?
аз ще ида да я видят,но все пак какво да очаквам и каква е цената на помпичката.
Също така нещо отпред ми тропа предполгам ще наискачат нещица за смяна...
какви цени да очаквам за части по предницата и по-важно от къде да пазарувам ?
От Габрово съм и до сега допир с Волво не съм имал...
Благодаря ви предварително и лека вечер.
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#2
Колега и при мен го има този проблем. Смених бензиновате помпа и резултат нулев. Цената и е около 540 лева купена от интернет. Но както казах при мен поне не е от това. Колата вие само като е студена. Карай и не се притесняваи.
Reply

#3
Здравей градски,относно пазаруването в нашия град е трудна работа,навсякъде ме гледат умно,изтеглил съм си Вадис и ТекДок и напоследък директно поръчвам онлайн от Евро07 или Скантех.Ако имаш някой познат магазинер ще е по лесно ама аз за съжаление нямам такъв,вече имах проблем с несъотвестваща по каталог част и после големи разправии.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#4
колега, сори за рекламата, но помпа евтина, и на 3 бара можеш да си вземеш от тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.prospeed.bg/cat/product_info.php?cPath=3202_3220&products_id=3893" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.prospeed.bg/cat/product_info ... ts_id=3893</a><!-- m -->
или от тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvomotorsports.com/catalog/product_info.php?cPath=1&products_id=83&osCsid=39f647fe9039a8f882afb8e2ccd5ea21" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvomotorsports.com/catalog ... e2ccd5ea21</a><!-- m -->
мойта помпа започва да вие по-силно когато резервоарът почне да се изпразва, като сложа добавка за разграждане на боклуците в резервоара също понамалява. Също така намаля драстично виенето след смяната на горивния филтър миналата година.
Поздрави!
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#5
За колегите от Габрово най близо ви е Евро 07 във В.Търново.
Reply

#6
Мерси Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#7
Ами след празниците започва голямото Обслужване Smile Гледах един от сайтовете с тези онлайн каталози излизаха ми някакви помни и по 150 лв Smile но както и да е.Това да и е кусура Smile
Това което си мислех днес е ,че като взех колата беше нали с гаден акомолатор и дори и запалена колата работеше на 13.2 волта след замяната му нещата отидоха на 14,1 някаде.Мисля ,че с повишаването на напраженито се е появил и
по-силен звук защото помпата е заработила повече.Това са догатки ест.
ЩЕ сменя филтрите ще сложа и добавка.Тук идва ново питане ...Днес си гледах въздушния филтър...
Има нещо като дунапредн под него залепено за самия филтър.Предполагам е за по финно пречистване с цел удължаване живота на турбото.Като се сменя този филтър какво правим?
И другото което се сещам мисля да си взема чипче От Брезел
какво да учаквам като + и -
АКо съм прав - не трябва да има доколкото мисля по пътя на логиката вмомента турбото надува доста малко Smile
Благодаря за горните съвети и ще помоля ако можете да отговорите и на тези ми въпросителни Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#8
Следи си акумолатора С/В 40 има много прецизна електроника. Дунапренчето си варви с филтъра.сменяш и него.
Reply

#9
Сега забелязвам и друг проблем Smile
Нещо не е добре с празния ход?И когато е студена няма смукачи няма нищо.един два пъти нещо се мъчи да ги дига ама общо зето работи доста ниско към 600-700 оборота и ест се тормози а като я паля леко и подавам газ за да зацепи иначе с вървенето няма проблеми....
Нямам си и на идея от какво може да е сега ще потърся с търсачката тук,но ако някой се е сблъсквал с проблема моля да сподели Smile
Иначе за няколко дена впечетления...
Въпреки няколкото леки проблемчета които явно имам много си харесвам колата и ме прави адски щаслив...
Въпреки 160-и коня колата предразполага за бавно каране и наслаждаване от шофирането Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)