The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Летни гуми

#1
Колеги днес бях изумен. След няколко годишен престой в САЩ, декември се завърнах и закупих В40. Съответно обух го и с много добри зимни гуми за по 100 лв/бр - Гиславд Юрофрост / перфектни/. Дойде ред за летни гуми и хоп 140лв/бр!!!!!!!!!!!!!!!! Как така лятна гума е по скъпа от зимна и то в условия на " финансова криза"? Наистина тези години в далечния запад са ми изкривили мисленето. Смятах че една лятна гума среден клас 195/55/15 ще е около 80-90 лв...........................
Reply

#2
И какво предлагаш...??? :roll:
S 60 D5 - 2003
Reply

#3
колега, аз си взех ханкок 195/50/15" за 90 лв с 1 год. гаранция по интернет, за София доставката е безплатна и съм много доволен, возията е страшна, а зимата съм си мислел, че имам хубави гуми, та кога ще доживеем да сложим мишлен , като гледам бройката 195/55/15"е 220лв, но виж все пак (ханкок) за какво иде реч
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#4
Ето колегата ти предлага за 90 лева. Следователно изумлението ти може да отпадне.Всички знаем че ценообразуването в България протича по съвсем различни критерии отколкото в другите държави. Big Grin ::beer::
Reply

#5
и аз бях много учуден когато един колега си търсеше летни гуми и се оказа, че са доста по скъпи от моите зимни. Нямам обяснение. Явно в по топлите страни е така, повече се харчи лятното и за това е по скъпо
Reply

#6
Днес тук в Русе ми предложиха гуми АВОН(не излиза на латиница,но се пише като марката козметика).Цената е 149лв, но пича ми предлага отстъпка на 120.Някой да има мнение за тия гуми? Май са английски.Размера е 195/55/15.
Reply

#7
АВОН наистина се води за англииски , но не се знае, ADAC не ги препоръчва много. Що не пробваш с КЛЕБЕР или ЙОКОХАМА , КУМХО, ТОЙО ,ФУЛДА марки който са от този ценови диапазон и са добри пък и за 4-ри гуми всеки дава хубава отстъпка.АЗ в момента съм ФУЛДА ЕКОКОНТРОЛ последния им модел от ниския клас, и съм много доволен пък и са много препоръчвани от немците.


Attached Files Thumbnail(s)
       
PASSAT B4 2.0
Reply

#8
Карах едни ФУЛДА на предната кола.За едно лято на едната и изкочиха теловете а другата стана на осморка и не ми признаха гаранцията,така че тая марка съм я зачеркнал.Сега съм със зимни Кумхо ама бая парици ще отидат за летни от същата марка.Мисля да взема две нови тая година за отпред,а догодина да доокомплектовам с още две.Тия английските ги хвалят в офроуд-форума,ама там все джипки и ванове разни.Затова питам как е на лека кола.Иначе изглеждат много добре като шарка.Това е на магазина ТРАЯЛ до спирката на механото-ако се сетиш може да погледнеш.Май ще ги пробвам това лято пък да видим.Не знам къде има из Русе НОКИАН да видя и те как са като цена,че и тях доста ги хвалят.
Reply

#9
Аз карах зимата с AVON и трябва да кажа че са доста добри при това че са втора употреба. Като гледам колко се износиха тази зима май ще ги карам поне още две без проблем Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#10
tzekol7 Wrote:Колеги днес бях изумен. След няколко годишен престой в САЩ, декември се завърнах и закупих В40. Съответно обух го и с много добри зимни гуми за по 100 лв/бр - Гиславд Юрофрост / перфектни/. Дойде ред за летни гуми и хоп 140лв/бр!!!!!!!!!!!!!!!! Как така лятна гума е по скъпа от зимна и то в условия на " финансова криза"? Наистина тези години в далечния запад са ми изкривили мисленето. Смятах че една лятна гума среден клас 195/55/15 ще е около 80-90 лв...........................
195/55/15- Колега все пак 55-е една от най скъпите гуми като h

Pirelli Scorpion Zero
235/55 R17 99V маркировка M+S asymmetric **
Цени по списък*: 537,65 Лева а
Аз съм с такива и съм много доволен , но всеки си решава сам .
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)