The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 480

#1
Колеги продавам Волво 480,купих го изгодно и доста пари дадох за ремонти по него но нещо пак не върви,по документи е 94 модел, 136 коня е според предишния собственик,има кожен салон ,климатик,абс,ел стъкла(не работят скъсани жила но здрави моторчета)аксиален лагер свири ще е за смяна.Някой мераклия ако има от форума ще му го дам 1100,защото доста пари ми глътна,сменен е мотора на охлаждането,водна помпа,ролки,ремък,прилични гуми,нов акумулатор 77ампера,главата е шлайфана и отремонтирана ,сменани гумички и гарнитури,термостат.Охлаждането работи като се включи ръчно,така съм го направил защото не знам кой е датчика.Сменено масло и застраховка до септември.Колата се намира в Стара Загора .Телефона ми е 0898654338
Reply

#2
danchouz Wrote:Колеги продавам Волво 480,купих го изгодно и доста пари дадох за ремонти по него но нещо пак не върви,по документи е 94 модел, 136 коня е според предишния собственик,има кожен салон ,климатик,абс,ел стъкла(не работят скъсани жила но здрави моторчета)аксиален лагер свири ще е за смяна.Някой мераклия ако има от форума ще му го дам 1100,защото доста пари ми глътна,сменен е мотора на охлаждането,водна помпа,ролки,ремък,прилични гуми,нов акумулатор 77ампера,главата е шлайфана и отремонтирана ,сменани гумички и гарнитури,термостат.Охлаждането работи като се включи ръчно,така съм го направил защото не знам кой е датчика.Сменено масло и застраховка до септември.Колата се намира в Стара Загора .Телефона ми е 0898654338
снимките ? къде са?
Reply

#3
Ами снимки за съжаление не мога да кача в сайта,затова пробваите с този линк <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autohop.bg/search.html?search_id=47faf9356059609d191c46b23d074964" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.autohop.bg/search.html?searc ... b23d074964</a><!-- m --> ,това ми е обявата в този сайт ,има и в мобиле но все още е на оферта и не се виждат снимки засега
Reply

#4
с този линк при мен пише "намерени са 0 обяви"
Reply

#5
Да ,и при мен така сега се получи,съжалявам за неудобството,но обявата е в аутохоп и мобиле, там можете да видите автомобила,докато успея да ка4а снимки и на форума.
Reply

#6
Изображението трябва да е поне 0 пиксела широко, 0 пиксела високо и максимално 1600 пиксела широко и 0 пиксела високо. Изпратеното изображение е 3296 пиксела широко и 1854 пиксела високо.



Това ми изписва като се опитвм да кача снимки ,при това положение няма как да кача снимка,затова който има интерес да потърси обявата в посо4ените от мен сайтове,извинявам се още веднъж колеги
Reply

#7
[/quote]                 Toва е твоито нали не съм ка4ил снимките на друго
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#8
Да,колега това си е моето волвоSmile,сърдечни благодарности за оказаната помощ.
Reply

#9
danchouz Wrote:Да,колега това си е моето волвоSmile,сърдечни благодарности за оказаната помощ.
За нищо и успех в продажбата .
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)